• koyu sohbetlerin koyu insanı
    yakalanan mevzuyu en iyi şekilde değerlendirip kurduğu cümlelerle pc başından ayrılmanızı imkansız kılan kişilik
    feridun düzağaç sevmesi ise başka bir artı yönü
  • bildiğim kadarıyla bu dünyadan değil farklı bir tür.. kendini kanatmak diye bir teorisi var inanılmaz işe yarıyor. kurduğu cümleler beyinde yüksek düzeyde hücre ölmesine sebebiyet verebiliyor. güvenilesi, sevilesi, sporcu, sting, feridun duzagac hastası* kişilik..
  • zor zamanlarımda yanımda nasıl olması gerektiğini iyi bilen, uzaktan salladığı tokatlarla beni ayakta tutan, müzik hakkındaki yorumları, bilgileri, 7. sanata olan aşkını dile dökmede ki başarısı tartışılmaz, sevdiği* insanları arkasında dimdik duran, yeryüzüne bağlı sağlam iplerle kendini kabul ettirmiş ruh, bir nevi şarjlı kondisyon aleti, erken saatlerde yaprakların üstündeki "çiğ"lerin avcısı. seksekci, parke cilası, istanbul sevdalısı, ara sıra uyuz ettiğim şeker insan. takipçisiyim. bekçisi olmak üzereyim. tepeleyebilir.
  • cümleleri ve bağlantıları çok iyi kuran,olası bir feridun düzağaç canlı performansından sonra uçurumdan düşerek can vermesinden korktuğum , derin kişilik...
  • çok insan tanıdım az insan sevdim tanımına uyabilecek o azlardan,gece dolaşan,kanayan,ağlar mı bilmem,sol yanağını artık daha bi seven,elini uzatacağı insanı bilen ve karşılığını gören,kız kulesi ortağı,salata talibi,evrim teorisi sahibi*,koyu sohbet adamı*,güzel insan
  • kelimeleri sozlerinden* daha etkili, (en donanimli savas ucaklarini bile yerle bir edebilecek kadar hem de) muzige tutkun** zaafindan olmesinden korktugum, aynalara dost insan...
    tek kusuru, hayata pencereden bakmasi, oysa arada bir iceriyi de gormek gerek, bunun icin de disariya cikmak.

ayrica gelecek vaadeden bir yazar adayi... daha cok yazmali, bunun icin de daha cok susmali*

silueti gercek olsun...
  • dinlemeyi gerçekten çok iyi bilen, kalbiyle konuşan adam. söylemlerini duymanız için kalbini çıkartıp elinize vermekten asla çekinmeyecek şey. birlikte 7-8 kere dönen evimin bir odası ve çiğ **seansından birlikte sağ çıkabildiğimiz kişilik. belki bir daha hiç kısmet olmayacak. birbirimize gösterdiğimiz yaralar kadar büyük insan. daha yakından duyulması gereken insan. ellerimi ısıtmaya çalışan insan*. sobasının başında oturulası konuşulası insan. yanında zaman nasıl geçiyor hiç anlamıyorsunuz. o hep orda dursun gelmesin yada hep gelsin diyeceğiniz türden biri. hekimhan'a ayak basar basmaz "uykun olmak isterdim senin gözlerinde ki" diye seslenen zuhal olcay şarkısıyla girişte beni dumura uğratmış kişi. çok yaşasın.
  • verdiği sözü ne olursa olsun en sonunda fazlasıyla tutan kişi. teşekkür edilesi.
  • özlediğim,yolu yine buralara düşer de uzun gece sohbeti dostu olur umudunu beslediğim...
  • (bkz: efsane dondu)
hesabın var mı? giriş yap