şükela:  tümü | bugün
 • lige geri döneceğini ve öncelikli seçeneklerinin lakers ya da clippers olduğunu söyleyen basketbolcu. keriz olduğu için emekli olmuştu hatasını anlayıp geri dönme çalışmalarına başlamış.

  legm hünerlerini gösterir lakers’ta izleriz gibime geliyor. clippers’a gelirse acayip bir takım olurlar ki clippers’ta zaten hali hazırda manyak rotasyon var.
 • az once oklahoma kar$isinda takimi* 98-95 gerideyken son saniyede fantastik bi ucluk atarak maci uzatmalara ta$idi. kazanirlar mi bilemiyorum ama macin hareketi olabilir.

  aha: http://youtu.be/3lmm8ai_cbe
 • lakers'a gelmesini çok arzu etmiştim, emekli olmuş. şampiyonluk yüzüğü kazanıp katılsaydı yehova şahitleri'ne keşke, insanları ikna etmesinde yardımı dokunurdu.

  emekli basketbolcu.
 • yehova sahitleri tarikatinin uyesi olarak, misyonerlik faaliyetlerine daha fazla zaman ayirabilmek icin basketbolu biraktigini aciklayan ındiana pacers oyun kurucusu.
 • sacremento'da en iyi sezonunu geçirecek gibi duruyor. tabi ki oyun görüşü veya yeteneği asla onun kadar olmasa da kendisi bence chris paul ekolünden oynuyor oyunu. topun değerini aşırı iyi biliyor ve oyunu rakibin zayıf tarafına çekme mevzunda temiz iş yapıyor. dış şut tehdidi çok istenen düzeyde olmasa da sağlam dribbling ve çizgide yüksek yüzdeyle o durumu telafi ediyor.
 • dün gece indiana karşısında 18s, 13r, 12a yaparak triple double yapmış genç guard. chris paul'ün boşluğunu nispeten dolduruyor. etkileyici.
 • chris paul'ün sakat olduğu şu dönemde bulduğu şansı şahane değerlendiren guard. şubat ayı ortalaması 20.7 sayı ( %49 saha içi isabeti), 8.8 asist ve 2.1 top çalma. ilginç başka bir istatistik ise şu şekildedir; şutlarının yarısını hücum süresinin ilk 10 saniyesinde gerçekleştirmekte ve bu 10 saniyede şut kullanma sayısıyla steve nash ve monta ellis'in önünde bulunmakta.
 • not: ağır konuşacağım.

  bu gerizekalı, beynini siktiğimin arizona kertenkelesi yazın basketbolu bırakmasa taramalı tüfek gibi bir los angeles lakers izleyecektik. bu beyinsiz herif basketbolu bıraktığı için ve piyasada kendisinden başka iyi gard kalmadığı için lakers kawhi leonard'ı beklemeye karar verdi ve babayı aldı. bunun kararı yüzünden kentavious caldwell pope ve javale mcgee gibi iki tane dengesize mecbur kaldık, denize düşenin yılana sarıldığı gibi demarcus cousins'a sarıldık.

  neyse biz taş gibi bir çekirdekten olduk, kendisi de en az 40-50 milyon dolarlık bir kontrattan oldu. biz iyi bir takım olmayı başardık ama bu kertenkele bir anda gömü bulup 50 milyon dolar sahibi olamayacak. şöyle uyduruk kere uyduruk bir paraya gelse keşke. ama bu enayi şimdi tutup yehova şahitleri'nin merkezine yakın diye knicks'le de anlaşabilir, hiç belli olmaz.

  tanım: kendisini en az 40 milyon dolardan eden enayi.
 • (bkz: hazira dag dayanmaz)

  ne oldu allah kitap konusuyordun, para bitince dondun yine dunyevi islere?

  her neyse los angeles lakers veya los angeles clippers'tan birinde oynamak istiyormus subat ayindan itibaren. isin kendisi icin sansli kismi iki takimin da tek eksigi su anda darren collison tarzi gorev adami rolunde bir oyun kurucu.