• glee'ye ikinci sezonda eklenen karakter blaine'i oynar kendisi. ve baya güzel de sesi vardır.

hatta ilk görüldüğü bölümde seslendirdiği teenage dream coverını şarkının orjinalinin söyleyen katy perry bile pek bir beğenmiş.

chris colfer ile söyledikleri baby it's cold outside ile beni benden almaya yetmiştir zaten.
  • glee gibi bir diziyi izlerken "hormonlar nasıl tavan yaptırılır?"ın cevabıdır kendisi. nasıl bir gülüş, çene, göz... o öyle.
  • kendisine rastlarsam şekerli misin vay vay, kaymaklı mısın vay vay diye türkü söylemek istiyorum. nasıl bir şeytan tüyü, nasıl bir tatlılık, sevimlilik. blaine karakteri etkili tabii bu durumda. özellikle don't you want me ve bills bills bills performansları müthiştir.ama pembe gözlük manyağı bir kova burcu erkeğinden her şeyi bekleyebiliriz sanırım.
    bu da twitter şeysi: http://twitter.com/#!/darrencriss
  • şimdi şöyle bi durum var kendisi ile ilgili:
    sesini duymak beni deli gibi mutlu ediyor, büyüleniyorum sanki. eee dediğinizi duyar gibiyim, evet buraya kadar her şey normal.
    şarkıları nasıl bi yüz ifadesi ile söylediğini görmeseydim eğer, hepsi bununla da sınırlı kalabilirdi. normalde sadece beğendiğim şarkıları indirmekle yetinirim ama onun videolarını indiriyorum; şarkıyı söylerken onu görmüyorsam eğer nasıl söylediğini hayal ediyorum. ve daha da kötüsü başkalarının söylediği şarkıları "acaba o nasıl bi ifade ile söyler" diye aklımdan geçiriyorum.
    allahım o jestler, mimikler..durdur kendini beined yoksa kırmızı nokta alarmı eklemem gerekicek !!
    sonunda sapık oldum, evet.
  • glee'deki son cough syrup performansıyla kendisini nasıl sevip nasıl bağrıma basacağımı şaşırdım ben. yerinde duramayan hallerine alışmıştım da bu sarkidaki yerinde duramama hali bambaska. "i'm losing my mind, losing control" dedikce ben aklımı kaçıracak gibi oluyorum. davula eşlik eden ritimlerini, mikrofonu sarsisini, bacaklarını bitistirip zip zip ziplayisini, kaşlarının eğik düzlem halini alisini seviyorum. bir yıldır şarkı vardı, ancak kendisi şarkıya nasıl dokunduysa şarkının her notasından duygu adeta bambaşka fırlıyor. darren criss'in glee'de fenafillaha ulaştığının resmidir bu aynı zamanda.

ayrica şarkı canlandırma aparatidir kendisi. hemen hemen tüm gleekl'er olarak evimizde beslemek istiyoruz kendisini.
  • a very potter musical'da harry potter'ı canlandırmışlığı da vardır. şayet glee izlerken "gözüm ısırıyor?!!11!" diyorsanız, nedeni olabilir.
  • bu adamla ilgili söylenebilecek 2 şey var; sesiyle seksi olabilen erkeklerden biri olduğu ve bizzat kendisinin çok çekici olduğu.

adaletin bu mu dünya?!
  • the assassination of gianni versace ile son yıllarda izlediğim en muazzam oyunculuklarından birini sergilemiş oyuncu.
  • the assassination of gianni versace'deki oyunculuğunu ağzım açık izledim. olağanüstü kabiliyetli biri. daha da parlayacağına kalıbımı basıyorum.
  • benim için somewhere only we know yorumundan sonra sevilesiden tapılası konuma geçen insan. ayrıca straight'tir.
hesabın var mı? giriş yap