şükela:  tümü | bugün soru sor
  • özelden küfür eden terbiyesiz çaylak.

bir böyle terbiyesizlere bakıyorum bir de güzel güzel mesaj atıp, beyin fırtınası yaptığım çaylaklara. sanırım onların başlık altlarına da güzel girdiler borçluyum.

umarım sözlük yönetimi yazar yapmadan önce çaylakların başlık altına bakıyordur.

ekleme: kendi annesi ile benim annemin mesleğini karıştırmış terbiyesiz. hâlâ uçurulmaması sözlüğün ayıbıdır.
  • fetöcüleri eleştirdiğim entry'den sonra, özelden küfür eden feto terör örgütü üyesi çaylak.
  • kesinlikle yazar yapilmamasi gerektigini dusundugum terbiyesiz caylak. tanimadigi insana kufretmekten utanmaz. aile terbiyesi alamayinca boyle oluyor iste insan. cig yaratik.
  • özel mesaj yoluyla küfür eden, insanlara saygı duymayan, böyle bir oluşumda yazar olacak kapasiteden uzak, ne olduğu belirsiz bir varlık. insan olmaya dilim varmadı.

bu ortamda yazar olacağını sanmıyorum. ortadoğu çukurunda sana kötü şanslar iğrenç varlık.

küfürbaz hadsiz!
  • özelden ayete küfür eden çaylak. millete küfür etmekten başka yazdığı birşey yok.
  • en hafif tabiriyle orospu cocugudur efendim. sakin çaylak uzerine alinmasin. sahsi bir mesele degil. benim derdim dartanyanus'la :)))

ayrica mesaj kutumda allahina kadar kufrettigin icin sana kirginim.
  • durup dururken önüne gelene "allah'ını" diye başlayan küfürler eden meczup. hakkında başka bir şey yazan olmamış zaten.
  • bu ruh hastası bana da küfretti özelden. kimdir, nedir diye bakayım dedim çoğu kişiye etmiş küfür. umarım yukarıdaki arkadaşın dediği gibi yazar alımı yaparken sözlük yönetimi burayı okur.
  • gelen kutusu » @dartanyanus
    (#75362901) ne turki yarrraaaaaamm ne iciriyon bu kafaya

21.09.2018 12:24
  • şerefsizin biridir.