şükela:  tümü | bugün
  • kotor 2'nin resmi sitesinde yer alan satirlarda asagidaki gibi tarif edilmis, oyun artik gelse de uykusuz geceler gecirtse dedirtmistir.

his body has been torn and knitted back together into a patchwork of mutilated flesh. his skeleton has been shattered and meticulously rebuilt. darth sion is a sith lord in eternal pain, his broken body held together by sheer force of will. only his hatred and the power of the dark side keep him alive.
  • atton rand'ın gayet doğru tanımıyla: "sleeps with vibroblades." herif mutfak robotundan geçirilmişe benzemektedir. en az nihilus kadar darth traya'nın oyuncağıdır, taşakoğlanıdır.
  • "keske uzerine gidilseymis daha cok malzeme cikardi bu adamdan" demeye yol acan... peki peki dedirten sith lordu.
    *bir undead sith! cok guzel bir fikir(mis).
  • karakterinize "beni burada yenemezsin, ben burada yenilmezim, traya da bunu biliyor." diyerek kafanızı hafiften siken sith lordu. doğru diyaloglar seçilirse 5.'de kesilip kenara fırlatılmakta, kendini paspas gini yere atmaktadır. karizması cesedimtrak görüntüsü falan kendisini kurtarmamaktadır. kendini birarada tutan bile forcedur. zaten bir gözü var, bir gözü yok. bir meme ucu var, birisi yok. fazla dayanmayacağı belliydi.
  • darth traya 'nın ikna yoluyla yok ettiği sith lordu... kendisi, acılarından ve nefretinden kurtulmak için güçten vazgeçmiş ve hakkın rahmetine kavuşmuştur.
  • knights of the old republic 2'de geçen sith lordu. kreia'nın çıraklığını bitirdikten sonra darth nihilus'la elele verip kreia'yı alt etmiş ve sürgüne göndermiş, sonra kreia'nın başka bir öğrencisi * tarafından psikolojik harp unsurları ile hacemat edilmiştir. normal şartlarda öldürülmesi imkansız olduğu için ancak psikolojik olarak yenildiğini kabul ettiği taktirde ölüyor. kendisi için acıdığım tek an, exile'a "why she has chosen you?" dediği andı.
  • david beckham’a olan benzerliğiyle dikkat çeken vasat sith. istediği kadar şekil yapsın, ben ölümsüzüm ayağı çeksin, günün sonunda nihilus’un ofisboyu ve orospusudur.