şükela:  tümü | bugün
 • darth vader'ın thanos'un gounletindeki incik boncukları force'u kullanarak tek tek sökerek münasip bir tarafına monte etmesiyle sonuçlanacak versus.
 • kim güçlü bilemem ama darth vader kız muhabbetine bu toplara girmiş üstüne kendini yetiştiren o günlere getiren insanlara düşman olup fetöcü palpatine ve klonlar ile birlikte halkına hainlik yapmıştır. en sonunda tövbe edip kandırıldık dese de, güzelim galaksinin çoktan içine etmiştir. thanos delikanlı adamdır. üvey kızı için bile gözyaşı döker. anlaşmalara riayet eder (zaman taşı-ironman) ve vader'ın ayrılıkçıları doğradığı gibi kimseyi arkadan vurmaz. hulk ile bile tek tekte kapışmıştır. gidip adamları ile tek kişiye dalmaz. kendisiyle aynı fikirde olmasam da, davası en azından insanlığın daha geniş kaynaklar ile ferah içinde yaşaması içindir.
 • thanos eldiveni düzgün kullanırsa darth vader'ı top yapar.

  darth vader daha çok scarlett witch ile kapışabilecek güçte bir karakterdir. ona da bir şey yapamaz da neyse..

  ha, hangisini daha çok seviyorsunuz derseniz vader tabi ki. adamın geldiği sahnelerdeki müzikte ağlayan insanım ben. dııııt dıııt dıııt dııt dı dıııt dııııt dı dııııt, vııııt vıııt vıııt vıııt dı dıııt vıııt dı dıııııt

  siz şimdi bütün avengers'ın kulağını çekti diye thanos'a hırslısınız. ondan dolayı thanos'a karşı binali yıldırım'ı bile galip ilan edersiniz.
 • thanos'un yetenek setleri ve eldiveni sayesinde fark yaratmasına inandığım versus.
 • darth vader'ın inim inim inleyeceği versustur ne yazık ki.
  marvel karakterleri, star wars evreni için fazla güçlü kalıyor.
  usta yoda'yı bile harcar bu namussuzlar.