şükela:  tümü | bugün
  • gerçekleşmesi biraz zor aktivitedir.zira telefonu yaklaştırır yaklaştırmaz dıdıdıt dıdıdıt seslerinden konuştuğundan da bişi anlayamaz garibim. ya handsfree takılcak ya da upuzun bi kabloyla kulaklık kullanıcak artık neresine sokarsa o kulaklığı

dııı dııı dııı dıt dı dııı dıt dı dııııı dıı dıı dıı dıt dı dıııı dıt dı dııııı (telefon imperial march melodisiyle çalar)
    - kıhhhhhhh khhhhhh alo dıdıdıt dıdıdıt..lordum..dıdıdıt dıdıdıt kapatın kulaklığı takıp dıııııt ben arıyayım dıdıdıt hem size de girmesin
    - ha şöle.akilli ol
  • - lord vader can you hear me?
    - hocam kesik kesik geliyor dur ben balkona cikayim..
  • - pardon abi yanlis numara.
    - don`t make me destroy you.
  • telefonun imperial march tonuyla çalmasını takip ederek gelişen olaylar...

amiral - zçtık, vader arıyor, cevap da yazmadık sms'ine...
    dv - kkkkhhhh hooooo, nerdesin lan, ne diye cevap vermiyon mesajlara?
    a - kem, küm, kontör bitti de...
    dv - ulan daha dün kkkhhh hooo gönderdim 250 kontör allahsız
    a - death star'da iyi çekmiyor lordum bir de, hani bir baz istasyon kurdursak, biraz da maliyet düşürürdük... tam şu ışın silahının üzerine diyorum...
    dv - kkkhhh hooo, olmaz, darth sidious'un odasına çok yakın... kanser mi olsun lan koca imparator?
    a - iyi de lordum zaten cüzzamlı gibi, suratı sarhoş fırıncının yaptığı francalaya benziyor...
    dv - hüşşşşşş, kkkhhh hooo, dinletiyor telefonları...
    darth sidious (araya girer) - ehehehehehehe, nefretini boşalt amiralllllll
    dv - what is thy bidding my master kkkhhh hooo
    ds - amirali hallet...
    dv - you have failed me for the last time admiral kkkhhh hooo
    a - ı...ı...ı...hhhhhh....
    ds (ridvan dilmen sessizliğiyle) - sıra sana da gelecek gramofon efektli kara delik seni...
    dv - buyur? kkkhhh hooo
    ds - yok bişey, devam et... mekanik dümbelek...
  • -alo
    -pıhhh-puhhhh-pıhhh-puhhhh.....
    -allo?allooo?
    -pıhhh-puhhhh-pıhhh-puhhhh-pıhhh-puhhhh-pıhhh-puhhhh
    -konuşsana sapık mısın ne üflüyosun?
    -pıhhh-puhhhh-pıhhh-puhhhh
    -ohh t.ş.klarım serinledi.ehühehehe... ne matrak adamsın lan.bak hoca akşama kadar konuşurdum ama iş güç var hem sana da çok girer belli yabancı numaradan aramışsın...
    -pıhhh-puhhhh-pıhhh-puhhhh-luk bana katıl ben senin babanım-pıhhh-puhhhh-pıhhh-puhhhh.....
    -amca ne diyosun ya benim babamı ben küçükken vurmuşlar.kahbe bi kurşun işte naaparsın.hem siz beni nerden tanıyosun yani.. amcaa?? ya bi üflemeden konuş ya!!
    -pıhhh-puhhhh-pıhhh-puhhhh-imparatorun gücüne katıl ya da öl....
    -ıghhhghhhhhhh ümüğümü sıkma laaaa ghhhhghhhııı nefes alamıyorum ghhhhhhhkkkkk.......
    --pıhhh-puhhhh-pıhhh-puhhhh-luk?orda mısın?sana ihtiyacım var?
    -........
    -puhhhh fazla sıktık-pıhhh-puhhhh-pıhhh-puhhhh.....
  • - **dıbdıbı dıbdıbı dıbdıbı** (önündeki kontrol paneli ötüyor)*
    - abi telefon çalıcak.
    - **didit didit**
    - hass mesajmış ehehe.
  • - sonra tuttum herifi kaldırdım havaya. tuttum dediğim force kullanıyorum ha uzaktan yani **konuşma için son 1 dakikanız kaldı**
    - konuşmak için 6000 dakikam kaldı.
    - **konuşma için son 6000 dakikanız kaldı**
    - ... ne diyodum. ha kaldırdım herifi usta dedim ki ..
  • - reklamdır.
  • - aradiginiz kisiye su an ulasilamiyor. lutfen daha son<oehggkk**>
  • -- turkcell müşteri hizmetleri..iyi günler ben hayriye nasıl yardımcı olabilirim?
    --pııııhhh hooooh...sith sith'e-cell tarifesine geçmek istiyorum.
    --ay üzgünüz. sithler -ne eksik ne fazla- sadece iki kişi olduklarından, o tarifeyi genel müdürlüğümüz kaldırdı. malumunuz pek karlı değildi.
    --ı find your lack of faith disturbing....pııııh hooohhh.