şükela:  tümü | bugün soru sor
 • n'olcek bu daçka baketbol takımının hali.

  geçen yıl blatt liderliğinde ki eurocup şampiyonluğundan sonra bu yıl darüşşafaka hem içerde hem de euroleague'de sefilleri oynuyor. yeni sponsor uğurlu gelmedi galiba. gönderilen ahmet çakı yerine gelen ufuk sarıca dertlere derman olabilecek mi?

  euroleague
  darüşşafaka tekfen-barcelona: 71-79 (dördüncü çeyrek 7-21)
  darüşşafaka tekfen-milano: 92-98 (dördüncü çeyrek 23-30)
  darüşşafaka tekfen-maccabi: 71-73 (dördüncü periyod 9-22)

  bsl
  darüşşafaka tekfen-gaziantep: 62-63 (dördüncü periyod 15-17)
  darüşşafaka tekfen-anadolu efes: 72-75 (dördüncü periyod 12-22)
  darüşşafaka tekfen-pınar karşıyaka: 84-100 (son periyod 14-34)
 • yanlış doğmuş, yanlış büyümüş fakat daha sonra doğru şekilde yürümüş bir organizasyon olarak, hayatına devam etmektedir.

  şahenk, kutluay ile beraber bu organizasyonu büyütüp, ülker'in yaptığı gibi fenerbahçe yolunda yürüme çabasında idi. mahmuti ile beraber, türkiye kupasına kadar aşırı dolu bir rotasyon ile geldiler. sonra da mahmuti ile türkiye kupasında toparlanıp, playoff'a kadar iyi geldiler. sonra dağıldılar.

  blatt ile kendilerine geldiler. doğru yabancılar, doğru oyun bu zamanda geldi. euroleague final four'u bile konuşulur oldu. real madrid serisi ile sezon güzel bitti. sonra da bütçe kesildi. fenerbahçe ile birleşildi.

  gecen sezon david blatt'in büyük hocalığı ile eurocup kazanıldı. resmen, şapkadan çıkan tavşan bu oldu. daha da küçülecek iken, elde kalanlar ile bu yolda başarı geldi.

  bu sezon ise iyice hedef küçüldü. basit, kendi kendine bütçesi yeten bir takım olmaya çalışacak. çünkü, şahenk buralara para aktaracak hali kalmayan bir adam oldu. fenerbahçe'yi elde etme fikri de ali koç gelince yok oldu. tofaş, banvit belki karşıyaka ayarında takılacak.
 • doğuş özdemiroğlu gibi bi adamı basketbolcu diye kadronda tuttuğunda karmanın sana verdiği cevaptır. parke bile sildirilmeyecek adamlar haliyle takımı aşağı çeker