• şimdiye dek iki maçını izledim (santos laguna'da). ikisinde de sahada pek gözükmedi. bir kere boyunun kısa olmasını avantaja da çevirebilirdi hızıyla, çabukluğuyla. öyle bir şey görmedim. oyun içine çok az katkı veriyor. tam bir santrfor gibi değil, nihat kahveci gibi, francesco totti gibi, bir forvet, bağlantıları kuran, geride daha çok aranan. fakat etkisiz. güçsüz. top ayağına gelince bir şeyler yapmaya çalışıyor, basit oynaması bir avantaj. fiziksel temastan olabildiğince kaçıyor bu yüzden avrupa'ya hiç uygun değil. bu sezon meksika ligi'nde olabildiğince maç izlemeye çalıştım. bütün takımlar savunmayı ceza alanı çizgisine yakın bir yere kuruyor ve bu denli alan daraltılmayan, bol alanlı, laçka gözüken bir lig görmedim. önceki sezonlarda daha iyiydi durum. diyeceğim o ki, o lig quintero'ya uygun.
  • tam ismi carlos darwin quintero villalba olan 18 eylül 1987 cali doğumlu futbolcudur. futbol hayatına 2005 yılında deportes tolima'da başlamıştır. 2007-2008 sezonunda rusya'nın krylya sovetov samara takımında forma giymiş,11 maçta 1 gol atmıştır. sonra ki sezon tekrar kolombiya'ya dönmüş ve deportivo pereira takımında 24 maçta 17 gol atmıştır. 2009 yılından itibaren meksika kulübü santos laguna forması giymektedir. aynı zamanda christian benitez gibi bir fm efsanesi ile de takım arkadaşı idi.

football manager 2012'de "poacher nasıl olunur"un cevabını veren oyuncudur.

edit: bilgi ekleme
  • ortalama takımlar için ilaç gibi gelecek olan poacher. ama fm 12'nin gelecekteki en iyi poacher'ı için lütfen şuna bakınız:

(bkz: carlos fierro)
  • fm 12'de poacher rolünde target man yapıp, supply olarak run onto ball seçeneğini verirseniz 50 maçta 48 gol 12 asist gibi hayvani istatistiklere ulaşabilen bir futbolcu.
  • football manager 2012'de çılgın atan kolombiyalı forvet. santos laguna takımında oynuyor.
  • aradığım mamafih bulamadığım oyuncu.
hesabın var mı? giriş yap