şükela:  tümü | bugün
 • az önce fenerbahçe li gibi yazdığı bir entri üzerine kendisine bir mesaj gönderdim. muhalefet oldum. bende iki renkdaş tartışıcaz zannediyorum.

  ne dese beğenirsin. ben troll üm dedi adam :))) abi utanmadan, sıkılmadan bir fb li gibi entri yazan algı yaratmaya çalışan bir troll olduğunu söyledi. saklamadı bile. :)) açıp baktım sayfasına hakikaten galatasaraylı. ama fb başlıklarında geziyor. ha bunun gibi çok var. gs li yazarların çoğu böyle ama bunu utanmadan açıkça söylemesi çok şaşırttı beni. gs li utanmazlığı diyelim.

  tanım: bir troll. (kendi ifadesi)
 • fenerbahçeli gibi yazan bir galatasaraylı trol arkadaş.

  mesaj atınca da trolüm ben diyip hemen halının altına sıvışıveriyor. trolüm diyen trol mu olur diyince de henüz bu işlerde yeni olduğunu söylüyor yine çıkıyor işin içinden.*

  bu işlerde acemi olduğu belli, eski galatasaray lehine attığı türlü entryleri yeni silmiş. dün gece duruyordu,bu sabah yoklar. trollükte gitgide ustalaşmasını dilediğim, amatör trol.
 • başarısız ve beceriksiz bir trol. yazdığı istatistiklerde ve verilerde kaynağı daima götüdür. futbol taraftarıysanız engelleyin geçin.
 • (#102076307) bu entrysinde muslerayı sanki galatasaray'lı gibi hakkında entry giriyor.

  (#102074773) bu entrysinde fenerli olduğu belli.

  troll galiba vatandaş.