şükela:  tümü | bugün
  • bir nevi otomatik form doldurma programı. şöyle bir zamanzingosu var; şifrelerinize veya doldurma verilerinize internet bağlantısına sahip olan her yerden ulaşabiliyormuşsunuz, bu durumun neresi avantaj bilemedim.
  • lastpass, keepass gibi rakipleri olan bulut şifre uygulaması.
  • bir numaralı şifre yöneticisi. şifrelerinizi bir tıkla değiştirebiliyor, bir sayfayı ziyaret ettiğinizde hiç şifre girmeden sizi otomatik olarak siteye sokuyor, herhangi bir şifrenizi değiştirmek istediğinizde kullanılan şifreyi otomatik olarak giriyor ve sizin belirlediğiniz kriterlere göre yeni bir şifre oluşturarak bilgisayarınızda bulunan veritabanını otomatik olarak güncelliyor. bütün platformlarda cloud servisi veriyor.

kaç yıldır internetteyim, bu kadar iyi bir şifre yöneticisi görmedim.
  • uzun süredir kullanıyorum, başlığına yazmamak olmaz. oldukça rahat ve güzel bir program. format atmak için korkuyordum tüm şifreleri uçacak gidecek diye. artık bunun yedeğini alıyorum saklıyorum. sonra çakıyorum formatı hop bunu yüklüyorum tüm şifreler yerinde. her siteye şak şak giriyorum. premium olmaya da gerek yok. yedeğinizi kendiniz alırsanız mis gibidir.
  • guvenilirligini merak ettigim program. lastpass bile hacklendi gecen sene. daha guvenli olacagiz diye donu gomlegi teslim etmeyelim sonra.