şükela:  tümü | bugün
 • üçüncü albümü* planet mu'dan yayınlanmış, new york'lu joseph fraioli'nin elektronik müzik şeysi. datach'i nin havası* oldukça kaotik, aphex twin-vari. aslında albümün planet mu'dan yayınlanmış olmasından dolayı buna pek şaşmamak lazım. benziyor ama orijinallikten ve güzellikten yoksun değil. ambient ile illbient'in tam bir karışımı olmuş, üstte akışan, buharlaşmış müzikal tonlar ve sesler, bunların altında ise gümbürdeyen hardcore beat'ler, endüstriyel gürültüler, deli deli loop'lar...

  mmale and ffemale içerik olarak biraz karanlık ama oldukça eğlenceli ve süprizli bir müzik aslında. planet mu düşkünleri kaçırmamalı, korkulu rüyalar görmek isteyenler hemen edinip uyku öncesi soundtrack yapmalı bu albümü.
 • uzun sure sonra tekrar kendine ozgu muzik dinleyebilmemi saglayan muzik produceridir kendileri. hrvatski ile afx arasi bisey yapio kendileri. karmasik muzik sevenlere ilac gibi gelicek bi abimizdir.
  (bkz: we are always well thank you)
 • huzur hapi almis depresif bir insani anlatiyor sanki datach i..öyleki arka fonda eli ayagi titreten bi kalp carpintisina, 2 3 notalik minimal melodiler panzehir görevi üstleniyor..
  kimilerine göre rollercoaster a bindigimizdeki dis gicirtisi,ama bana gore rollercoaster in bitis aninda, nabzımın hızına yetişemezken ilk yere basisim datach i..

  söylemeden gecemiycem..10110101 = [rec + play] albümünü 22 yasindayken cikarmis joseph fraioli..gerisini siz düsünün..
 • twin.gant isimli parçası (albüm: shock diamonds) dinleyiciye korkudan üç buçuk attırıyor şerefisizim. bittiğinde yüzünüz kireç gibi oluyor amnakoyyim.