şükela:  tümü | bugün
 • kriptopara dünyasının en aklıbaşında figürlerinden. vaktiniz yoksa ve hodler iseniz önerdiklerini o an alıp kenara atmanız bile yeter. sürekli kendiniz de araştırın diyor ama şahsen bu kadar bilgili biri varken utanıyorum whitepaper okurken :) wabi ve substratum son keşiflerinden.
  https://m.youtube.com/…nel/uccatr7nwbyrkvxdxxb4cgxw

  twitter adresi ise şu: https://mobile.twitter.com/nicholas_merten
 • gerçek adı nicholas merten olan, cryptocurrency youtube kanalları arasında en samimi bulduğum kişi. sevdiği, ilgi duyduğu bir teknolojiyi anlatırken gözleri parıldıyor adamın. sayesinde kripto para borsası hakkında çok şey öğrendim.

  diğer kanallar "nasıl 17 yaşında milyoner oldum", "500,000 trx aldım götüme soktum" falan gibi clickbait isimler verdiği videolarından para kazanırken; bu adam efendi efendi bilgisini veriyor, gidiyor şirketlerle röportaj yapıyor, size kendiniz araştırmanız için heveslendiriyor.

  en önemlisi de substratum'a 1 usd civarındayken girmemi sağlamış kişidir.

  canım ya.
 • substratum'dan 100k sub ve 8eth aldığı sızınca özür videosu yayınladı, 8eth'ı yazın hemen sattığını ve bugünkü değerinden bağışlayacağını, sub'ları alabilirse onları da bağışlayacağını açıkladı. kurumu takipçileri seçecek.
  ben hala seviyorum, şu anda adamın zengin olduğu ortada, bunları yapmadan da mutlu mutlu yaşar ama aklı selim sahibi insan az olunca sosyal sermayeye de ihtiyaç oluştu.
  geleceğin kriptogurularından.
 • en overrated crypto kanallarından biri. teknik analizi hareketli ortalamalardan ibaret sanan bi arkadaş kendisi. cryptobud'ı takip edin bundan kat kat iyidir.