• data science öğrenmek isteyen kişiler için mükemmel bir online eğitim sitesi.
  • artık sadece data science değil data engineer, machine learning, statictics ve kaggle 101 üzerine de eğitim veren online internet sitesi. ilk çıktığı zaman ücretsiz kısmını kullanan birisi olarak söyleyebilirim ki internet üzerinde para haketen nadir platformlardandır. her konunun sonları o kadar ayrıntılı ve detaylıdır ki bitirdiğinizde kendinize çok şey kattığınızı görürsünüz. yine de üyelik ücretleri çok yüksektir.
  • bir yillik premium uyeligini aldigim kodlama ogreten internet sitesi. ilk olarak sql den basladim. ilerleyen donemlerde burayi editleyebilirim.
  • güzel bir online eğitim sitesi. siteye kaydolduğunuz zaman size 3 track sunarlar. bunlar herhangi bir bilgi gerektirmeyen data analyst, data scientist ve önceden sql gibi konularda bilgi sahibi olmanız gereken data engineeringden oluşuyor. sitenin kurucusu ise üniversiteden mezun olana kadar herhangi bir programlama bilgisi olmayan birisi olduğu için çok basitten başlıyor. şu anda premium üyelik fiyatı aylık 50$ dolar gibi çok yüksek bir miktar. indirime girdikleri zaman alınmasını tavsiye ederim.
  • kodlama ögrenimine yönelik oluşturulmuş site.

aşagıdaki referans linki ile giriş yaparsanız 15% indirim kazanabilirsiniz

app.dataquest.io/referral-signup/cezhz4sc/
  • websitesinin f.a.q. kısmında bir yerde yazdıkları maile sadece türkiye'de yaşadığınızı bahsederseniz %90a yakın indirim edinip 4.70 usd ile aylık üye olabileceğiniz platform.
  • bu hafta icin tum iceriginin ucretsiz oldugu online egitim sitesi.
hesabın var mı? giriş yap