şükela:  tümü | bugün
809 entry daha
 • üstteki yazar arkadaşın bahsettiği yolun tamamına yakını tek şerittir. çift şerit olan kısmı 500 metre bile yoktur ve o kısım yerleşim yeri içinde kalmaktadır. yol üstünde bir okul ve itfaiye bulunmaktadır. yaya ve itfaiye araçlarının geçiş noktasıdır, hız sınırı da 50'dir.

  ne demek istediği tam olarak anlaşılmayan söz konusu entry'sinde yer alan diğer şeyler laf kalabalığından ibarettir.
 • görsel

  aynen hız sınırı 50 km/s'tir. ve tek şerittir.

  google street view görüntüsünü de koyuyorum ki kaç 500m gidiyor isteyen görsün.

  lafı uzatmanın alemi yok. buraya geliyorsanız aracınızı dikkatli kullanın. buradaki insanlar trafiği vs sallamıyor.
 • eylül ayında gideceğim güzel ilçe. merak ettiğim istanbuldan çıkıp osmangazi köprüsü vs kısa ve ücretli yollardan geçerek gidince ne kadar yol ücreti alıyor ona göre hgs yüklemesi yapıcam bilen yeşillendirirse sevinirim.
 • iki üstteki görseller bir önceki entry'de bahsettiğim yolun, yani datça'nın tek çift şeritli caddesinin görselleridir ve yerleşim yeri içinde kaldığı için hız sınırı 50'dir. https://eksiup.com/p/p4412554k3u8

  cadde üzerinde cep olmadığı için sağ şerit park etmiş arabalarla doludur, pratikte tek şerittir. https://eksiup.com/p/xw412555uir4

  üstteki yazarın dediği gibi eski knidos - feribot yolu değildir, yanlış anlatmıştır, önemli değil. iddia ettiği her konuda haksızdır ve bunun nedeni bilgi eksikliği ve bu eksiklikle destekli şehirli sabırsızlığıdır. acelesi varsa datça'da işi yoktur.