şükela:  tümü | bugün soru sor
  • fragman için > http://www.youtube.com/watch?v=usv4y2l7jqg

senaryo ilgi çekici ve de komik .
  • bu hafta bir yığın ülkede gösterime girecek, fakat elbette türkiye'nin o listede adı yok. insanı divxle imtihan etmesinler artık.
  • tina fey ve steve carell gibi uzun zamandır gereksiz ve alakasız bir şekilde (ikisini de pek sevdiğimden dolayı olsa gerek) yakıştırdığım ikiliyi bir araya getirerek şimdiden merakımı kazanan filmdir.
  • iyi oyuncularla klise bir konuyu isleyen ancak eglendiren komedi filmi. tina fey gayet iyi bir oyunculuk cikarmis. topless mark wahlberg gormek isteyenleri memnun edecek bir yapim
  • kadrodaki isimlere bakınca kesinlikle izlenmesi gereken bir filmmiş edası var. iyi kötü ne olur bilmem ama bu kadro izlettirir kendini arkadaş. emperyalizm bu derece bok bişi işte.
  • seyredicek kayda deger baska bi film olmamasi ve sinemaya gidesimin gelmis olmasi sebebiyle tercih ettigim film oldu bugun kendisi.
    gitmeden once fragmanini izlemistim, cok bi haycanlandirmamisti beni acikcasi. ama bekledigimden cok, cok daha guzeldi gercekten.
    komedi ve aksiyon guzel harmanlanmis.
    isminden beklendiginin aksine romantizim de baya bir minimum seviyede tutulmus ustelik.
    gidin izleyin derim. cok fazla beklentiye girmeden eglenmek isteyenlere birebir.
    steve carell'den bahsetmiyorum bile
  • tina fey'i cok seviyorum, ama bu film o kadar kotu ki. ancak gazete okuyarak dayanabildim filme. 30 rock gibi goz kamastirici ve buyuleyici bir eserin varken niye bu kadar zavalli yapimlarda yer aliyorsun? niye tina fey? ay don gedit.
  • çok güldüğüm hoş bir durum komedisi. kıyafet değiştirmeye çalışıp mevcut giysilerinden kombinasyon yaptıkları sahne için bile izlenir.
  • romantik komedi diye girdiğim fakat filmin yarısında olmadığını anladığım, salondan çıkarken de hiçbir pişmanlık hissetmediğim oldukça komik, güzel bir filmdi.

--- spoiler ---

taksiciyle olan sahnenin tadı damağımda kaldı resmen. gülmekten yoruldum. mimikler, cümleler fazlasıyla komikti.

--- spoiler ---

acaba o taksicinin ismini öğrenmenin bir yolu var mıdır? o mimikler boşa gitmese de başka filmleri de varsa izlense.

edit: sarintua sayesinde ismini öğrenmiş bulunuyorum; j.b smoove'muş.
    bu da imdb sayfasıymış: http://www.imdb.com/name/nm1356578
  • güzel bir film. ama süper değil. hem steve carell the office'te, hem de tina fey 30 rock'ta daha iyi.
    ayrıca mila kunis dediğin toplasan 5-10 dakika gözüküyor. peh..