• date'e çıktığı erkekleri tiktok da puanlayan analı kızlı kezbanlarımızdır.

bildiğiniz tüm cringe vaka ve kezbanları unutun.

streamable kaynak
  • taze kaşar-eski kaşar
  • yakında telefonlarda böyle bir uygulama görsek sasirmam. bu türden düşünenler az degil çünkü.
    işlerini kolaylaştırır.
    "date" icin bir puanlama uygulamasi.
    bir black mirror bölümü gibi. olur mu olur.

edit : baya yazan oldu. benzer uygulamalar varmış. tinder gibi uygulamalar kullanmadığım için bilmiyordum.
    bu konuyu işleyen dizilerin de olduğunu öğrendim mesajlardan. community, upload, anger management dizileri işlemiş bu konuyu.

zaten durumun saçmalığıni vurgulamak için değil çok "orijinal" bir fikir üretme adına yazmıştım.
    hazır elon musk twitter'i alamıyorken, cia aracılığıyla burdan bu "orijinal" fikrimi görür, parayı vururuz diye hayaller kurarak.. ordan belli mi olur belki amber heard ile tanıştırır, amber'le çok çeşitli fanteziler yaşarım falan.. ne hayallerle yazdım. hayallerimi yıktınız lan.
  • sushi yemek için çatal bıçak istemeyi kınamak da baya bir varoşluk bu arada.
  • belli bir yaştan sonra birden sınıf atlayınca boyle oluyor

nereden mi anladım? son yıllarda boyle çok kisi türedi, konuşma tarzı hep aynı
  • valla ben özendim. doğru düzgün, gerçek bir ilişki için olması gereken hiçbir kritere gerek yok. her şeye ebleh ebleh gül, suşiyi götüne sok, biraz cool görün. tebrikler !! sizin de artık bir sevdiceğiniz (!) var.
  • kaşlarına her an mc donalds'tan telif gelecekmiş gibi duran kız.
  • şuşiyi çatalla yemek -100 yaneee.
    ne biçim hayatlar, nasıl kafalar var, insan hayret ediyor.
    analı kızlı bu kadar boş olmak utanç verici. hadi boşsun bari abuk videolar çekip aleme reklam olma.
  • ızledim, uzuldum. bu date olayi yeni bir sey galiba. 25 yasindayim. bir arkadas grubum var, cok nadiren gorustugumuz kisilerin haberini veririz. kisa keseriz, genelde takilmak istiyor / uzun iliski istiyor vibe i verdi uzaklastim deriz. bu kadar basit olaylar ki bence eksilicek herhangi bir durum yok ortada, anlatilacak uzerine konusulacak seyler degil. eger hayatsizsaniz her sosyal olayi didiklemesine dikkatle konusabilirsiniz de, fazla kasmak oluyor bu.
  • kezban'dan çok karen gibi görünmektedir. hatun kişisi güzel ancak ulaştıkları sosyoekonomik durumları ile sosyokültürel durumları pek uyuşmuyor.

puanım: sifır sifır sifır
hesabın var mı? giriş yap