şükela:  tümü | bugün
 • donald glover üşengeci yüzünden aylarca atlanta beklediğimiz şu günlerde atlanta hasretini dindiren ve kesinlikle beklentilerimin üstüne çıkan rapper dizisi. "gata" karakteri favorim.
 • 2020 yılının en güzel yaratıcı işlerinden olabilir. karakter hikayeleri çok güzel işlenen, keyif veren bir iş olmuş. (bkz: lil dicky) çok tanıdığım bir isim değildi ama onun ötesinde, hikayesini ve arkadaşlarını öğrenmek için insanı meraklandırıyor. kaliteli iş.
 • 1993 yapımı, feel good movie tarzında güzel bir film.
  amerikan başkanının beyin kanaması sonucu yerine geçen dublörünün hikayesi...
 • kevin kline ve sigourney weaver 'ın başrollerini paylaştığı 1993 yapımı güzel film. fenerbahçe pyramid' in sinemasında izlemiştim. şimdi tekrar izledim; hakkında bir entari gireyim dedim.

  dipnot: adamın hası ving rhames 'in de çok güzel bir rolü vardır bu filmde.
 • en eski bilgisayar oyunlarından biri olan için: (bkz: dangerous dave)
 • normalde british rapperları dinlemem ama psychodrama albümü hakkında ki yorumlar ve eleştirmen puanı nedeniyle dikkatimi cekti. nitekim milletin bahsettiği kadar var. albüm içeriği olağanüstü ve bunu 1998 doğumlu birinin yaptığını görünce hayranlığınız daha da artıyor. o lesley nasıl bir şarkıdır 2pac mısın oğlum sen ?
 • kendisini "ustadımız" sıfati ile anar, destursuz selamlamaz, andıgımız anda besmeleyi eksik etmeyiz.. ayrica web camerasi ile yapılacak mallıklar başlıgında yazdıkları bizzat yaşadıklarımızdır, değil derse ki diyecektir külliyen yalandır. "la ve he" kavramları onun edebi mimarisinden gelmiştir literatürümüze.. ayrıca geliştirdigimiz öğretilerde mutabakata vardıgımız motto "dünya kadar malım olacağına fındık kadar camım olsun"dur. bunun dısında sosyalist bir islam sentezi dahi planlayıp son donem türk gençliginde özellikle bilinçli mallar olarak nitelendirdigimiz ergin kesme "bahçevan olup biberi olmayan, dalyaprak olup haberi olmayan" insan modelinin bahşettigi bir birikim oldugu kanaatına varmışlıgımız bile vardır... ek olarak keyif adamıdır, yüzünde ki tebessüm kıçının konforuyla her daim pareleldir. tek yan etkisi evde insan varsa (kendisine hükümet yahut/kan bağı ile baglı olmayan) adam sıçamıyor kardeşim..
 • bugüne kadar izlediğim en güzel filmlerden biridir ve nazarımda bir groundhog day kadar hatrı vardır.
  sigourney weaver, sinema kariyeri boyunca en alımlı ve dişi performansını bu filmde ortaya koymuş. çakma başkan kevin kline ile aralarındaki romantizmin an be an artışı da harika.

  --- spoiler ---
  limuzine bindiklerinde dave'in first lady'nin* bacaklarına bakışı ve lady'nin bunu yakadadığı an bir ömre bedeldir!
  --- spoiler ---
 • yıllarca word pad eğitim derslerine katılıp şimdilerde meyvelerini toplayan, word excel mspaint gibi programları yalamış yutmuş eski bilgisayar dehası yazar.
 • basrollerinde kevin kline, sigourney weaver'in oynadigi komedi filmi..amerika baskani uckuruna sahip olamadigi bir anda calisanlardan birinin ustunde kalp krizi gecirince, skandal cikmasin diye yerine ona tipatip benziyen dave gecirilir, olaylar gelisir..

hesabın var mı? giriş yap