şükela:  tümü | bugün
  • obama street art adlı festivalin afişlerini tasarlayan ressam, sokak sanatçısı. işlerini görebileceğimiz şöyle bir sitesi var;

http://www.davidchoe.com/
  • herkes akıllı yemin ediyorum. eğer bu arkadaşın yerinde ben olsaydım, zuckenberg bana "sana 2000 dolar mı vereyim, yoksa yüzde 0,2 hisse senedi mi istersin?" deseydi, kendisine kibar bir dille; "arkadaşım adam mı sikiyorsun sen? paramı ver paramı, siktime bana senedini sünedini" derdim.

sonra da bugün rakı masasında "lan olm var ya bugün milyoner olabilirdim aslında" diye hikayeler anlatırdım. allah böyle bir kafa vermemiş işte, peşin parayı gördüm mü aklım çıkıyor amına koyim.
  • 200 milyonluk serveti sonrası ilginç bir teklif aldığı söyleniyor, haber linki burada.
  • facebook ofisi'nin duvarlarına grafiti yapması mark zuckerberg değil sean parker tarafından teklif edilmiş, ayrıca paraya pula pek önem vermediği için grafitiler karşılığında para yerine hisse almayı kolayca kabul etmiştir, arkadaşımız ayrıca kumarbazdır en büyük hobilerinden biri las vegasta rulet oynamaktır
  • rivayete göre facebook palo alto ofisinin duvarlarını boyayıp, zamanında para olmadığı için emeğinin karşılığı 3.77 milyon facebook hissesi verilen, aldığı hisseler halka arz'da $144.2 milyon değer kazanan şanslı mı zeki mi bilinmez bir insan evladı.
  • joe rogan podcastinde acayip acayip hikayeler anlatan(18 yaşında kongoya tek başına dinozor aramaya gitmek gibi) sanatçı kişi
  • biden'ın en yakın koruması, trump'ın eski en yakın ikinci koruması. koreli bir abimiz. güzel işler yapıyora benziyor.

hesabın var mı? giriş yap