• belgeler yurtiçi kargo ile gittiyse uefa'yı evde bulamamışlardır.
  • futbol tarihinde kendisi için en fazla bonservis bedeli ödenen üçüncü kalecidir. neyi keşfetmekten bahsediliyor anlamak imkansız.
  • eskiden bizim izmit fuarında 3 penaltı atana hediye filan verirlerdi, bu olsaydı kalede, istihdam eden abimiz bunu lunaparkın ortasında döverdi yeminle.
  • su herif yuzunden galatasaray bir tur fazla oynayacak, dolayisiyla sezonu erken acacak. besiktas'ta 3. torba yerine 4. torbada. adam tam bir turk futbolu dusmani.
  • ulan hadi 11 penaltı üst üste yedin, bari yerken nasıl atıldığını öğrenseydin dediğim ispanyol kaleci.
  • sir alex ferguson'ın ne büyük adam olduğunu bir kez daha kanıtlamış kaleci.

manchester united'ın eski kaleci antrenörü eric steele'in söylediğine göre, ferguson 27 yıllık manchester united kariyeri boyunca 2 kere maç kaçırmış. maçlardan birini 2000 yılında evlenen oğlu mark'ın düğünü nedeniyle bir diğerini de de gea'yi ispanya'da izlemeye gitmesi nedeniyle kaçırmış.

ee tabii 80-90 milyon euro verip top değerindeki kalecileri almaya benzemiyor büyük hocalık...
  • "karius kardeşim meydan okumanı kabul ediyorum. ben de burdan neuer'e meydan okuyorum."
  • bugünkü tottenham maçındaki üç yüzde yüzlük kurtarışıyla şimdiye kadar maçın kahramanı olan kaleci. ye artık insafsız, ye.

edit: dört oldu.

edit 2: artık sayamıyorum. dünya üzerindeki en iyi kalecilerden birisi olduğunu bir kez daha gösterdi.

maç sonu: yemedi insafsız. imkansız işler yaptı. yerinde başkası olsa maç en az 3-1 falandı. insan olduğundan şüphe duydum bugün.
  • penaltı canavarı :) topa daha vurulmamış bu eleman sola atlıyor, sağa atlıyor.

bi' dur mk topu izle, ona göre atla dalyarak.
hesabın var mı? giriş yap