• karıştığı skandalın detaylarını genişletmek isterim. bu elemanın bir tane iğrenç ve ayarsız arkadaşı var, herifin ismi dom. işte bu şerefsiz herif, instagrama "grup seks yapmak istiyorum" dediği bir post atıyor. sonra iki-üç ufak kız, bu posta cevap veriyor. yazışmaların sonu buluşmaya kadar gidiyor. lakin kızlar mekâna geldikten sonra yaşlarının küçük olduğu ve seks yapmak niyetinde olmadıkları anlaşılıyor. kızlar sadece ünlü bir youtuber ile görüşmek istemişler ve dom'a da o niyetle mesaj atmışlar. bu noktada david de kızların cinsel ilişkiye rızaları olmadığını vlogda belirtiyor. dananın kuyruğu da burda kopuyor.

kızlar seks yapmak istemediklerini söylüyorlar ve david de vloguna koyacağı içerikten mahrum kalıyor. bunun üstüne yanındaki başka iki kankasına diyor ki "gidin kızlara alkol alın, içince gevşerler. vloga da eğlence çıkar". bir kere kızların yaşı, alkol satın almaya tutmuyor ve bu hanımlara alkol sağlamak ülke yasalarınca suç kabul ediliyor. işlerin illegal bir noktaya vardığını ve kızların başına gelecekleri tahmin eden başka bir youtuber * ortamı terkediyor. neyse alkoller alınıyor ve kızlardan biri rıza gösteremeyecek bir hale gelene kadar, dom denilen pislik tarafından içiriliyor. david kamerayı açtırıyor ve dom'un kızlardan birini iknâ etmeyi başardığını söylüyor. sonrası hepten rezillik.

kendinde olmayan kızı bir odaya alıyorlar. kıza dom ve başka bir eleman cinsel istismarda bulunuyor. ben istismar dedim ama işte siz anlayın aslında neler olduğunu. david ise elinde kamera, bütün bunların yaşandığı kapının önünde arkadaşlarıyla kıkırdıyor. arada bir kapıyı açıp, içeriye göz atıp gülüşüyorlar. kız tecavüzün ortasında kendinden geçiyor ve bilinci tamamen kapanıyor. tabii bu durum dom denilen şerefsizin pek umrunda olmuyor. tecavüze yardım ve yataklık eden david'in de pek umrunda değil. kız içeride belki de hayatının en büyük travmasını yaşarken david bütün bu olanları "arkadaşlarla böyle eğlenceli bir vakit geçirdik işte. dom da eğlendi, kız da eğlendi. acayip ortamlarımız var" şeklinde yansıtıyor.

gecenin sonunda kız ancak arkadaşının omzuna girmesiyle ayağa kalkabiliyor. o haldeyken çekilmiş bir fotografı var. fotografta dom, david ve çetesi de netlikle görünüyor. yani kızın ne halde olduğunu hepsi gayet iyi biliyor. arkadaşı kızı kusturuyor ki alkol komasına girmesin. bütün bu olanlara rağmen, yani kızın rıza göstermesinin imkansızlığını bilmesine rağmen, david vlogu youtube'a yüklüyor. milyonlarca izleniyor kayıt altına alınmış bi tecavüz. ve bir süre sonra kız bunlara ulaşıp videoyu silmelerini istiyor. psikolojik yardım aldığını ve bu videonun iyileşme sürecini olumsuz etkilediğini söylüyor. videoyu siliyorlar.

3 sene sonra kız cesaretini toplayıp başına gelenleri medyayla paylaşıyor. david kişisi ilk başlarda pek sallamıyor. sonra millet linçlemeye başlayınca 2 dakikalık osuruktan bir video çekip güya özür diliyor. lakin konuya dair ettiği tek doğru düzgün laf "bazen insanlar yaptıklarına pişman oluyorlar, o zaman videoları kaldırıyorum" gibisinden bir şeyler. yani kızın sanki rızası varmış, kendindeymiş de sonradan pişman olup videonun kaldırılmasını istemiş* gibi davranıyor. hem videonun kısalığı, hem özürün osurukluğu, hem de david'in pişkinliği insanları iyice zıvanadan çıkarıyor. konu iyice büyüyüp haber ana akım medyada da yer almaya başlıyor. ve david sponsorlarını teker teker kaybetmeye başlıyor.

işte ancak bu noktadan sonra, yani para kaybetmeye başlayınca oturup adam gibi 10 dakikalık bir özür videosu çekiyor ve internete biraz ara vereceğini söylüyor.

yani çıkan kısmın özeti bu. bunun yanında onu felâkete sürükleyen daha bir çok problemli davranışı var ki, onları yazmaya üşendiğimden kısa kesiyorum. ha bu arada çektiği ikinci özür videosu da, insanlar tarafından samimi bulunmadı. tam gaz linçlenmeye devam ediyor.

edit: aybe uyardı, dom iki sarhoş kıza cinsel istismarda bulunuyormuş. videoyu izlemek istemediğim için o kısmı yanlış anlamışım.
  • fena eğlenceli videoları olan abd'li bir youtuber.kendisi gibi deli arkadaşlarıyla sürekli absürd olaylar silsilesi içindedir.
  • bu adamla aynı gezegende olabilirim ama kesinlikle farklı dünyaları yaşıyoruz amk
  • yeni keşfettim ben de bu adamı. birkac gündür izledim biraz vlog’larini, çok sempatik bi adam lan. milyoner olsam kesinlikle kendisi gibi bi’ hayatım olmasını isterdim, dan bilzerian falan hikaye, o tarz hayatım süper elemanlarınin icten ice buyuk oranda gösteriş yapmak için paylasimlar yaptigini ve aslında o kadar da mutlu olmadiklarini dusundum hep. ama david’in hayati öyle degil, videolarından cok rahat bir sekilde eglendigini ve eglendirdigini hissedebiliyorsun, muhtesem bi arkadaş cevresi yapmis kendisine ve onlarin liderleri gibi oldugu halde hic baskın karakterli veya egosu olan biri degil, aksine muhtemelen arkadaslarinin bircogu tarafindan en cok sevilen kişi gibi görünüyor. kendisine yürüyen taş gibi kadınları geri cevirmesiyle unlenmis bir de. bu durum kadinlarin onu elde etme cabasini ve istegini de arttırıyor belli ki, ama cogunun kendisini kendi oldugu icin degil de parasi ve ünü icin istedigini biliyor, muhtemelen bu yüzden hic yüz vermiyor. son olarak daha 23 yasindaymis benden yalnizca bir yaş büyük ve böyle bir hayat kurabilmiş kendisine... insan imreniyor be david. *
    vloglarini hayatın tekduzeliginden ve monotonlugundan sıkılan kisilere tavsiye ederim, bazilari böyle hayatlar yasiyor deyip daha cok da uzulebilirsiniz tabi ama ben izleyip eglenen taraftayım cok derin dusunmuyorum. *
  • eski bir vlogunda geçen, arkadaşına threesome ayarlaması muabbetindeki kızların aslında baygınlık derecesinde sarhoş olmasından dolayı adı tecavüz skandallarına karışmasıyla en sonunda kendisi de kariyeri elinden kayıp giden ünlüler kervanına katılmıştır. youtube kanalının para kazanmasını kapatmış ve bütün sponsorları da kendisiyle bağını kesmiş. bu çocuk bir ara herkesin favori youtuber'ıydı üstteki entrylerde de anlaşılabileceği üzere. ancak bizim türklerin de çok özendiği frat boy tarzı yaşam şeklinin gerçeklerinden biri de bu. zaten kendisi uzun zamandır baskı altındaydı. sonunda #metoo onu da buldu.
  • casey neistat'in videosunda gördükten sonra videolarına bağımlı olduğum youtuber.

favori youtuberım olmuştur kendisi bir anda. kendine has bir tarzı var vloglarını izletmeden açıklamak zor tarzını. şiddetle tavsiye ediyorum.
  • boş beleş türk youtuber'ları yerden yere vuran kitle, bu adamı göklere çıkarıyor.

diğer boş beleş youtuber lardan hiçbir farkı olmayan bir velet. 0 zeka, 0 eğitim, 3-5 tane kendisi gibi aptal arkadaş, videolarda sürekli bağırmaca, gülmece, saçma sapan şeyler. seks temalı konuşmalar, görüntüler. sonra gelsin milyonlar.

bu aptalların dünyasına yabancıyım, bana yabancı geliyor, ama nasıl bir dünya ise, milyonlarca izleniyor, işte ben bu aptalların dünya'sına giremiyorum bir türlü.
  • bi ara liza koshy ile ilişki içerisindeydi. videoları hep 4:20 sürelidir, her zaman eğlendirmeyi başarır. sıkıldıkça izleyesiniz gelir. parayı kendine saklamaktansa arkadaşlarına hediyelerle sürpriz yapmayı bağış yapmayı seviyor ki bu da beni mutlu ediyor. seni seviyorum dobrik merchlerin fiyatını indir de alak
  • bence net gey bu lavuk. podcastinde de iliyaya yarrak kaldırdığını itiraf etti.
  • akıllara zarar bir ev almıştır. tanıtım videosunda iki tanıdığına araba hediye etti. birisi mercedes, diğeri audi. 30 saniye sürdü bu video, yani içerik bile değil adam için iki tane araba hediye etmek. yuh.
hesabın var mı? giriş yap