• şu sosyal medyada bir david ellefson'un suratımıza attırmadığı kalmıştı, sonunda onu da gördük. sabah sabah karşılaştığımız manzaraya bak.
  • sabah sabah solda görünce dedim aha işte nick menza'dan sonra bu da gitti. meğer herif gelmiş.
  • cancellanan megadeth basçısı, pedofil olmakla suçlansa da konuştuğu kız legal yaşın üstünde, önününüze gelene pedofil derseniz kelimeyi dejenere edersiniz. amma velakin evli ve belli bir yaşın üstünde bir adamın 19 yaşındaki bir kıza videolar göndermesi... kesinlikle etik değil ama 80'lerde metal dünyasında olanları düşününce oldukça masum kalıyor. hayranları ile flört ettiği için de pedofil diyorlar; kart zargana dersin, iğrenç dersin ama 18 yaşının üstündeki insanlar ile flört ettiği için kimseye pedofil denemez. pedofil çok çok çok ağır bir suçlama ve insanlar bunun farkında bile değil.
  • bu adamların sabah besmele ile kalkıp, konser öncesi sound check yapıp dinlenmeye çekildiğini, 2 saat konser verip, konser çıkışı 3 çeyrek kokoreç gömüp evlere dağıldığını düşünen bebeler diyor ki ayyy neler yapıyor bunlar ya, kariyeri bitti.

ya bu adamlar 80lerde bis arası verip sahne arkasında grupielerini sikiyorlardı. tur otobüsünde gang bang yapıp yol kenarına atıyorlardı hayranlarını, koko moko ne var ne yok takılıp deliriyordu bunlar. her sakallı dedeniz mi amk?

olm till lindemann saksolu maksolu klipler çekiyor. klipte alenen sakso çektiren adam kapalı kapılar ardından sizce neler yapıyordur? valla 31 çekti diye kariyeri bitecekse sikeyim öyle kariyeri. neden sevişen her insanın kariyeri bitiyor anlamıyorum. eğer hesap vereceği biri varsa o da kendi eşidir. karşısındaki kız evli değilse başka da hesap vereceği kimse yok. bulmuş hayranını, korona var yanına çağıramıyor, büyük ihtimalle kız da kamerada soyunuk ve bir şeyler yapıyor yoksa 30 yıldır am üstünde göt siken dayımız kızın pp'sine bakıp da asılacak hali yok.

geçin artık şunları ya.
  • ya, twitter insan gibi uyardı, hassas içerik var dedi, emin misin dedi ama eşeklik bende... 17 yaşında kıza yollamış falan filan. bize de yolladı ayaküstü, ben de mağdurum lan. neyse...
  • ulan 40 yıl düşünsen webcam-dave ellefson-ve 31 çekip attırma fikirlerini bir araya getiremezsin. hayat sürprizlerle dolu gerçekten...
    ibrahim tatlısesle başlayan süreç david ellefson la devam ediyor.
  • david ellefson diye açtım hasan cihat örter çıktı karşıma.

(bkz: arkadaşlar gelmeyin tünel bombok bir yere çıktı)
  • possibly i have seen too much,
    hangar-31 i cum too much.

arkadaş cliff burton'la karşılaştırma, metallica'ya bok atma fırsatı var diye geldim başlığa neyle karşılaştım! gençlik efsanelerimden biri yüzüme yüzüme...
  • zamanında rock starlığın zirvesini yaşayan 56 yaşındaki adama kamera karşısında sik avuçlattıran sistemin allah belasını versin *
hesabın var mı? giriş yap