şükela:  tümü | bugün
 • pınar karşıyaka ' nın, chicago state cougars'tan transfer ettiği 1.76 m boyundaki, pontiac / michigan doğumlu oyuncu.

  sempatik hareketleri ve sevimli görüntüsüyle karşıyaka tribünün gönlünü kazanmış skorer webster.
 • pınar karşıyaka'nın 1.70'lik gardı. takımda 2. sezonunu geçiriyor ve bu sezon çok önemli gelişme kaydetti.

  ilk yarısı sona eren tbl'de 14 maçta 32 dakika, 17 sayı, 6 asist, 3 top çalma, 1'i hücum ribaundu olmak üzere 2 ribaund ortalamalarıyla oynuyor. tbl'de ilk yarıda asist sıralamasında lig lideri, top çalmalarda da lig 2.'si durumunda, sayı istatistiğinde de üst sıralarda yer alıyor. serbest atış yüzdesinde de 54/58 ile %93 ortalamayla aşmış durumda.

  eurochallenge'de de grup maçları sonuna kadar 8 maçta 29 dakika, 13 sayı, 4 asist, 2 top çalma 2 ribaund ortalamalarıyla oynuyor.

  genelde coşarak oynayan bi oyuncu. gard savunmasıyla ünlü fenerbahçe ülker'e karşı 31 sayı atmışlığı, medical park trabzonspor maçında bir çeyrekte 15 sayı atmışlığı, oyak renault maçında 16 asist yapmışlığı, mersin bşb maçında 8 top çalmışlığı, geçen sezonki galatasaray maçında 10 ribaund almışlığı vardır. böyle ilginç istatistikler yakalayabiliyor.

  bu sezon basketboluna kattığı en önemli değer, potaya gitmeyi öğrenmesi oldu. potaya gittikçe sayılar buluyor, asistler yapıyor, fauller alıyor. bunlar oldukça kendine güveni geliyor ve daha fazlasını deniyor. dış şut konusundaki özgüveni ise bazen abartılı olabiliyor, ona dikkat etmesi lazım.

  karşıyaka taraftarı ile diyaloğu çok iyi. saha içinde kazanmak için oynuyor, kaybetmeyi sevmiyor. her halinden belli oluyor. elinden gelenin en iyisini deniyor. gücünün yetmediğini hissettiği anlarda taraftardan yardım istiyor. sürekli tribünle iletişim halinde. kaybedilen maçlardan sonra başını eğip sahadan ayrılana kadar kaldırmıyor, taraftarı alkışlayarak ayrılıyor sahadan, öyle ilginç davranışları olan bir adam. içeride kırk yılda bir yenildiğimizden pek fazla göremesek de iki senedir her seferinde dikkatimi çekiyor bu hareket. geçen sezon play off'lardan elendiğimiz maçta iki saat sahdan ayrılmayıp özür diler biçimde hareketlerde bulunmuştu. öyle şov yapmadığı çok belli, içten, yürekli bir adam. şut kaçırınca önce üzülüyor sonra hırs yapıyor, savumada ateş gibi oluyor, o an anlıyorsunuz ki rakip gard en küçük bir hata yapsa çalacak o topu, çoğu zaman da yapıyor bunu. geriye düştüğümüz her an insiyatifi eline alıyor korkmadan. birkaç sayı gerideysek içeri giriyor artık, garanti oyununu da geliştirdi. biraz fark olduysa üçlüklerle hızlı gitmeyi deniyor, takımı geri getirmeye çalışıyor. öne geçtiğimizde de kopma anlarında bir üçlük sokup maçları koparan oyuncu oluyor. takım ona güveniyor. kazandığımızda sırayla kaf kaf seramonilerinin baş kahramanı kendisi. maç biter bitmez minik kızı lateisha da dalıyor sahaya, koşturuyor zıplıyor, o da katılıyor tezahürata. maç saatleri dışında da kızıyla ege park'ta geziniyorlar öyle, görünce selam veriyor selam alıyor. karşıyakalı oldular ailecek.
 • 25 ocak 2011 pınar karşıyaka krka novo mesto maçında 3 sloven oyuncuyu birbirine düğümledi. 2'si birbirine girerken, 3.'nün ege park'a doğru yol aldığına şahit olan taraftardan haykırış tadında gürleme efekti çıktı. hazır ege park'a gitmişken önümüzdeki maçlarda holston'ı izlemek için kombine biletini almayı da unutmasın...

  atom ant lakabını boşuna almadı. yine coştu, coşturdu. biraz agresif başladığı maçı sempatik gülüşleriyle noktaladı. çok fazla.
 • beko basketbol ligi'ndeki 2. sezonunda 2. kez all-star yabancılar karmasına seçilen oyuncu.
 • 1 mart 2011 dexia mons pınar karşıyaka maçı'nda bench'ten oyuna dahil olduğu anlarda bile maçı sunan belçikalı spikere bir ''oww!'' çektirecek auraya sahip atom karınca.
 • koç hakan demir'in deplasmanlarda da etkili olacak bir gard diye işaret ettiği mire chatman'ı transfer ederek kendisine selam çakmasından sonra almanya'dan artland dragons ile anlaşmış, karşıyaka arena'nın unutulmayacakları arasına girmiş delikanlı karşıyakalı.
 • biladerimiz bundesliga'da da yardırıyor. ligin efficiency rating* ve sayı* lideri, asist* ve top çalma* ikincisi.

  daha da ötesi; http://www.youtube.com/…ndg&feature=player_embedded
 • karşıyaka'nın artland dragons ile oynadığı eurochallenge cup maçında 31 sayı, 1 rebound, 8 assist ve 4 top çalma ile oynayarak takımına galibiyeti getirmiş guard. maç alman takımının 99-95 galibiyetiyle sonuçlandı.
 • takıma* geri dönmesi gündemde olan oyun kurucu.
 • geri dönerse, tez elden kombinemi alırım. sonrası seyr-i keyfe dalarım.