şükela:  tümü | bugün soru sor
  • john wick filminde chad stahelski abimizle beraber çalışmış eskilerin stuntı şimdilerin yönetmen kişisi. atomic blonde'un yönetmenliğini yapmıştır. deadpool 2'nin de yönetmenidir. bu ikilideki daha başarılı olan buymuş demek ki diyor işbu entryi sonlandırıyoruz.
  • chad stahelski'den daha başarılı olmayan eski dublör, yeni yönetmen. daha nüfuzlu insanları tanıyor olmak daha birinden iyi olarak görülmemeli. john wick'in prodüktörlerindendi kendisi. filmin 18 adet prodüktörü vardı bu arada. atomic blonde da çok afedersiniz yarrak gibi filmdi. bu adamın deadpool'u çekmesinin tek bir sebebi muhtemelen 2009'daki x-men origins wolverine filminin aksiyon kordinatörü olmasından ötürü olsa gerek. malum wade wilson ve deadpool'un ilk görüldüğü film oydu ve ondan sonra bir solo deadpool filminin geleceği konuşuluyordu.

    baktılar böyle bir trend var "dublörler aksiyon filmi yönetmeni oluyorlar yavaştan. biz de bu rüzgardan nasiplenelim. hem kadroyu tanıyor, hem olayı biliyor, hem de iyi kötü yönetmenlik deneyimi var. zaten önceki yönetmen tim miller'ın da öyle ahım şahım bir yönetmenlik background'ı yoktu ama 2016'daki filmde iyi iş çıkardı, bu da neden çıkaramasın?" minvalinde düşünülerek filmin yönetmeni yapılmıştır. chad stahelski şu anda dört projenin yönetmenliğini yaptığı için zaten istese de bu filmin yönetmeni olamazdı. bu arada kendisi 2019'da çıkacak olan the fate of the furious'ın spin-off'u olacak olan, dwayne johnsonlı ve
    jason stathamlı hobbs and shaw'un da yönetmenliğini yapacakmış. başarılar diliyoruz.