şükela:  tümü | bugün
  • adını bile ilk defa duyduğum fransız pg. 1994 doğumluymuş ve chalon'da oynuyormuş. 39.sıradan seçildi ve los angeles clippers'a gidecek, draft and stash olmayacak.
  • elan chalon takımında bu sezon fransa ligi ve fiba europe cup'ta oynayan oyuncu. ortalama rakamlarına bakarsak 14dk. 6s- 2r- 3a /1tk gibi ortalamalar ortaya çıkıyor, ne dışardan, ne de serbest atış çizgisinden iyi şut atamıyor, daha çok pasör oyuncu sanırım, bakalım nba'de ne yapacak
  • los angeles clippers'ın 2016 sınıfından 40'ın üzerinde oyuncu ile workout yaptığı ortamda adı listelerde bulunmayan, draftta 39. sırada seçilmiş oyuncu.

    nereden gördülerde beğendiler bu kimsenin duymadığı adamı mantık almıyor. tam bir kapalı kutu olması sebebiyle bir yorum yapmadan önce orlando summer league de dikkatle izleyeceğim.

    uzaktan gözüken ise, tahmin ediyorum ki basiretsiz doc rivers'ın bunu seçerek gm'lik masturbasyonu yaptığı oyuncudur. umarım yanılırım.
  • 16/17 sezonunun hyeres toulon'da geçirmiş, 10s- 2r- 3a /2tk gibi ortalamaları var, bu sene yaz ligi'nde çok az oynamış ve yine memlekete gönderilmiş, cholet'de oynayacak.
  • 2018'den bu yana (bkz: boulogne metropolitans 92) takımının formasını giyen oyuncu. bu sezon eurocup'ta top 16 yaptılar, tüm fransız takımlarında bulunan atletik, ne yapacağı belli olmayan, yirmi maçta bir çıkış yapabilen, oyun zekası olmayan fransız oyuncu kontenjanını dolduruyor. dün kuban deplasmanında bu sezonluk iyi oynama kartı oynandı, 19 sayı - 6 ribaund - 6 asistle maçı kazandıran isimlerden biri oldu.