şükela:  tümü | bugün
  • 1988 medellin dogumlu kolombiya'lı kaleci. eger türkiye'ye transfer edilmezse ben de adam diye dola$mam.
  • ogc nice forması giymektedir.
  • fm12'de özellikleri insan değil.
  • beşiktaş için adı geçen bir diğer kaleci. korkarım ki yakında benim de adım geçecek beşiktaş kalesi için.(gerçi henüz bana yapılmış bir teklif yok)
    diğerleri için;
    (bkz: paul robinson)
    (bkz: victor leandro bagy)
  • beşiktaş'a gelmesini gerçekten istediğimdir. gelirse formasını alacağım ve fotoğrafımı burada paylaşacağım*
  • her cahil futbolsever gibi girip gugıldan arattığım ve buraya gelip hakkında olumlu olumsuz görüşlerimi belirtmeye kalkıştığım futbolcu/kaleci. görüşüm şudur: beşiktaş alırsa bu yıl yaptığı yapacağı en iyi transfer olur. vikipedi talks.
  • beşiktaş'a geleceği pek inandırıcı olmayan kaleci. bu yoklukta bu adamı nasıl alacaklar çözebilmiş değilim.

(bkz: adam oscar cordoba beyler)
  • ilgili videoda izlediğim kadarıyla çıkarması imkansız şutları çıkarabilen, kontrpiyede kaldığı durumlarda bile gole izin vermeyen başarılı kaleci. bence o kadar iyi bi kaleci ki, beşiktaş'a ve türkiye'ye gelmesi mümkün değil.

ayrıca cenk'in beşiktaş'ın birinci kaleci olması için daha çok ekmek yemesi lazım. ama o ekmek yerine gol yemeyi tercih ettiği için, çok daha kaliteli bi kaleciye ihtiyacı var beşiktaş'ın. üstelik bahsi geçen adam, o geleceği parlak olan cenk'le aynı yaşta. demem odur ki, eğri oturun doğru konuşun, saçma sapan şovenistliklere girişmeyin.
  • bu adama fransa'nin en iyi kalecisi demek futbola ihanettir. bircok macini ogc nice tribunlerinden takip eden biri olarak soyluyorum bunu, oyle buyuk hocanin izledigi kasetlerden degil.

fransa'nin hali hazirda en iyi kalecisi ise, yine bir ogc nice alt yapi terk olan hugo lloris'den baskasi olamaz.
  • büyük futbol alimi samet aybaba tarafından fransa'nın en iyi kalecisi olduğu iddia edilen.

şimdi arkadaş dersin ki, bütçemiz kısıtlı ve ortalama bir kaleci alacağız eyvalla ospina'ya lafımız yok ama ne demek "fransa'nın en iyi kalecisi" bana bir anlat hele samet?

adam fransa'nın en iyi kalecisi ama nedense ne fransa'nın büyüklerinden, ne de ispanya, ingiltere, almanya liglerinin herhangi bir ortalama takımından adama teklif yok.

ayrıca bütçe konusunda sıkıntıları olan dahası avrupa'ya gidemeyen beşiktaşımıza 3-30 paraya gelecek?

allah aşkına samet şu denklemde sana göre de bir dengesizlik yok mu?

ya bizim bütçe çok sağlam, ciddi paralara bu adamı alıyoruz ya da bu adam fransa'nın en iyi kalecisi falan değil.