• bu muhteremin ismini duyduğumda hep bir tuhaf olurum, eskilere giderim dostlar. aniden kendimi, hafızamdan silinmeye yüz tutmuş, üzeri 300 mikron toz tabakası ile kaplı anıların içinde bulurum. aha bak yine gittim oralara gördünüz mü?. dün gibi sanki..
    zamanın behrinde* bir kız arkadaşım vardı. evet. sadece ve sadece 1 (bir) kız arkadaşım vardı. ciddi bi ilişki olduğunu söyleyemem. ama arada sırada 'niyetim ciddi, seni bir an önce tanımak istiyorum' havasına bürünmüş, samimiyetten çok uzak bir takım sorular yöneltiyorduk birbirimize.
    yine böyle anlardan birinde telefonda dayanamayıp ''hangi parça eşliğinde sevişmek istersin ballı sütüm?'' şeklinde bir soru yöneltmiş bulundum ben. karşı cinsin cevabı pek vurucuydu. '' david vendetta-break 4 love ''
    o yüzden, ne zamanki david vendetta ismini bir yerlerde okusam veya görsem, tüm bedenimi etkisi altına alan vahşi bir titreme hasıl olur bende. kimi zaman erekte olduğum bile oluyoooohhhşşş...pardon
  • yakında belkıs akkale ile bismil 16.mekanize tugayı gazinosunda moral gecesine çıksa şaşırmayacağım fransız dj.
    "bpm bpm türkiyem" oldu herif, gezmediği yer kalmadı.
  • kesinlikle underrated. çok başarılı şarkılar çıkarmasına her yıl en az bir tane dünya listelerinde bir numaraya giren şarkı yapmasına rağmen hala çoğu dergi tarafından en iyi djler kategorisinde çok altlarda yer alır. halbuki bir çok insana house müziği tanıtan ve sevdiren kişidir. benim kişisel favori parçam :

(bkz: break 4 love)
  • şaka gibi valla. bu adam türkiye'ye 5 sene boyunca giremeyecek.

http://www.hurriyet.com.tr/…ti/15350731.asp?gid=222
  • şahsımı nice derelere alkolsüz götürüp, sarhoş getiren bir garip dertli ozan.*
  • bağlı bulunduğum organizasyon şirketi ile türkiye turnesinde çalıştığım david vendetta, 17 kasım 2007 gecesi de maslak sheraton hotel sports cafede canlı performans göstermişti.
    2500 kişinin katıldığı gecede, mekanın kapasitesi izin verse bi 2500 kişi daha olucaktı. david'in en popüler zamanlarına denk gelen bu performansta gencler cok cosmuş eğlenmişlerdi. ben de onlardandım tabii.
    gecenın en unutulmaz anı ise benim için, david setin başına gecip dönemin olay şarkısı -break 4 love- ile geceyi actığında, hep bir ağızdan -for love love love- diye şarkıya eşlik edilmesiydi. herkes mi ingilizce biliyomuş hayrete düştük
  • milenyum dönemi elektronik müziğinde de, dünyada da yer edememiştir ama söylendiği gibi türkiye'de akıllara kazınmış birisi. geçen gün yaşıyorum, bir anda kulağıma çalındı kendileri ve aşağı, yukarı hafif kafa hareketleriyle birkaç saniyelik saygı ritmine geçtim. aşağıdaki üç şarkıyı bilmeyen yoktur sanırım ve şahsen ben hala keyifle dinleyebiliyorum:

(bkz: unidos para la musica)
    (bkz: break 4 love)
    (bkz: bleeding heart)

tiesto gibi tarzını değiştirerek güncel kalsaydı ya da david guetta gibi yanına dönemin ünlüsünü katıp popüler olsaydı dünya şu an nasıl bir yerdi..

bu adamda rober hatemo ışığı var. birkaç şarkısıyla birkaç kişinin gözünü almış nereden geldiği, nereye gittiği belli olmayan bir kısacık ışık yansıması..
  • (bkz: bleeding heart ft rachel crashh)
    sağlam sarkıdır radyolarda sıkca calınıyo
hesabın var mı? giriş yap