• cagliari'de oynayan 87'li stoper. football manager 2012'de mutlaka transfer edilmesi gereken oyunculardandır gözümde.
  • italya'nın euro 2012 aday kadrosuna alınmış defans oyuncusu.
  • fm 2013'ün en sağlam stoperlerinden olan italyan aygırı.
  • galatasaray'ın gündeminde olan stoper.

tancredi palmeri ?@tancredipalmeri 4h
    galatasaray will try to sign cagliari's astori as the defender was one of mancini requests in case they would go through
  • 1.88 m boya sahip sol ayaklı italyan stoper. 26 yaşında ve 6 sezondur cagliari forması giyiyor. altyapı döneminde milan'ın ekmeğini yemişliği var.

mancini devre arasında galatasaray defansına ilaç olmasını istiyor, umuyor. sol ayaklı olduğunu vurguladım çünkü üçlü stopere devam edilecekse astori sol tarafta önem arz edecektir.
  • fm serisinde ilk transfer edilecek defanslardan birisidir. gerçi maliyeti biraz fazladır lakin öyle de değildir. galatasaray transfer edebilirse iyi iş çıkarır özellikle avrupa maçları için katkısı büyük olur kendisinin.

not: henüz fm 2014 oynamadım orada nasıl bilemiyorum.
  • defansını bilmem de yakışıklı bi abiymiş. bazı halleri ibra'ya benziyor. oturup google görseller'de adamın 13 sayfa fotoğrafına baktım. ileride google geçmişimde bunları görünce ne düşünürüm bilmiyorum.
  • galatasarayımıza gelmesini istediğim topçu. umarım transfer edebiliriz onu.
  • iki hafta içinde galatsaraya transferi açıklanır diye düşünüyorum. 8 milyon euro gibi bir boservis fiyatından bahsediliyor. yıllık 2.5 milyon euro da cukkası var. kaynak: karısı
hesabın var mı? giriş yap