şükela:  tümü | bugün soru sor
  • "these carefully selected tobaccos have been skilfully blended to assure your pleasure." zino davidoff
  • cool waterini cok severek kullandim....erkek cool wateri da güzel..zaten davidof güzel ya...ama sigarasi igrenc ayriiiiiiiii
  • vah$i batida kovboylarin birbirlerinin kıchında yaktıkları kibritlerle ichtikleri sigaralardan sona en karizmatiq sigara. (zeynep?)
  • sadece kutusunu sevdim bi sigara turu...
  • şık kutulu bir sigara
    full flavored diye bir cinsi var, pek beğenmedim, karizmatik
  • yanilmiyorsam, kuba'da purolari uretilen firma.
  • sanılanın aksine küba da değil dominik cumhuriyetinde üretilir davidoff puro lar. içimi çok güzeldir fakat pahalıdır. şu aralar free shoplarda davidoff 1000 i (5 lik paket) 21 euro ya, davidoff grand cru no:3 32 euro ya bulunabilir.

içimleri tütünü dominikten geldiği için küba tütünü ile yapılan cohiba'dan daha hafiftir.
  • sigaraya başlamama neden olacak kadar keyif veren sigara.kaderin garip bir cilvesi de o sigaraları içerken düşündüğüm kadının parfümünün de davidoff olmasıdır.belki de gerçekten insan kaderin elinde bir oyuncaktır.

edit: yıllarca pek ilgilenmediğim çelloya bir anda aşık etti beni jacqueline du pre; belki de onun yüzündeki o tatlı gülümsemeye, çalışındaki samimiyete, o samimiyetin her anında anlaşılan güzelliğine aşık oldum. sonra öğrendim ki çaldığı o güzel sesli stradivarius'un adı davidoff'muş. bambaşka sebeplerle de olsa yine beni ağlatan bir kadın, yine davidoff... insan gerçekten kaderin elinde bir oyuncakmış.
  • en sevdiğim filtre kahvenin üreticisi olan firma