şükela:  tümü | bugün
  • rte tarafından, "kendiniz 25 dk konuştunuz, bana 12 dk konuşma izni tanıdınız" denilip, arkasından sarfedilmiştir. takdir ediyorum.

editliyorum: arkasından değil öncesinde sarfedilmiş. tekrarını izleyince farkettim.
  • başbakanın israil cumhurbaşkanına sinirlenerek zirveyi terk ettiği sırada sarf ettiği sözcükler
  • ruhunu siyonistlere satmış köpeklere başbakan erdoğan'ın cevabı.
  • ağlasam mı gülsem mi bilemediğim söz öbeğidir.
  • bbg evini terkeden yarışmacı hezeyanı gibi..
    tam olarak öyle..
  • e çünkü seçimler başlamaktadır benim için,bana inanacak kadar gerizekalı vatandaşlarımı delikanlı olduğuma inandırmalıyım diye devam eden recep tayyip erdoğan cümlesidir.
  • bi kaç hıyarın beni terkederken söylediği "sen artık benim için bittin" cümlesine benzeyen cümle. eğlenceli oluyor böle şeyler. bunu söyleyen gidip barda bira içse bi atar stresini filan ama öyle bir seçeneği de yoksa okutur üfletir kendini artık. büyüdür büyü. kurşun döktür geçer.
  • - "hayır. sen artık davos için bittin."

bakkal dükkanı yönetemeyecek adama devlet teslim edilirse, olacağın resmidir.
  • bu cümle, sonuçta dünya sermayesinin ve emperyalist devletlerin toplantı mekanı olan davos'un sözde ulusalcı hayranlarının ortaya çıkmasını sağlamıştır.