• iddia ediyorum, ajax'ta 10 numara giymiş kötü futbolcu yoktur, olamaz. türkiye liginin her türlü tozunu attırır.
  • ismi sayesinde, gol atmasa bile gol atmış hissi veren futbolcu
  • sistem oyuncusu olduğu tipinden bile belli, şenol hoca çok verim alır bu oyuncudan. şimdi ki hedef gol atabilen bir oyuncu almak olmalı. çünkü biliyorsunuz kadromuzda öyle bir oyuncu yok.
  • bebe 25 yaşında kafada saç kalmamış tip 35 yaşında lan.
  • beşiktaşlı duyumcu lara göre 2 yıllık 20 milyon euro satın alma opsiyonuyla kiralandığı iddia edilen sarı oğlan.
    tutar mı bence gayet de tutar.hatta çok değil bir kac aya kadar buralar hep entry dolar o derece ...
    ama gel gör ki aboubakar ve talisca'da yaşadığımız kaçınılmaz son iki yıl sonra yine bizi bekliyor olacak.zira türkiye liginde herhangi bir takım 20 milyon euro bonservis verip oyuncu filan alamaz.
    hele bir de başkanı donanımhaber ölücüsü olunca...
  • 27 milyon euro bonservis bedeliyle everton'a transfer olan orta saha.
  • geliyormuş

gelsin abi bu adam. 10 civari gol ve asist banko. pas oyununa yatkınlığı da cabası. sallayanlara itibar etmeyiniz... çok iyi transfer.
  • tutar tutmaz ayrı konu. hollanda liginde oynadığı dönemdeki videolar ile havaya girmek çok sağlıklı değil. hollanda liginde maç başı gol ortalaması 3’ün üzerindeyken, bir de ligi forse eden takımın 10 numarasının kolajından maradona bile yaratabilirsin.
  • türkiye liginde oynayacağı her takıma level atlatacak oyuncudur.

ben halen transferinin çok zor olduğunu düşünüyorum. aspor bence yine her zamanki gibi bombalıyor fakat eğer olur da gelirse bize çok şey katar. sosa etkisi hatta daha fazlasını yapabilecek bir adam. tamam hollanda ligini kıyas almayalım da ingiltere ligini de almayalım. zaten hollanda liginden çok bir fazlamız yok bizim de. umarım gelir.
hesabın var mı? giriş yap