şükela:  tümü | bugün
 • dax'în saçı normale göre 3 kat daha hızlı uzattığı iddia edilen ürünü. aynı zamanda saç derisi için de faydalı olduğu iddia ediliyor. ne denli doğruolduğunu bilmesem de kokusunun çok güzel olduğunu biliyorum.
 • kısmen doğrudur.. 1 sene içersinde yaklaşık 30 cm. lik saçlara ulaşmamı sağlamıştır**
 • bir haftada 3 kere rengini değiştirdiğim ve haliyle yarrak gibi olan saçlarımı daha ilk kullanımda kendine getiren mucizevi üründür... ay lav yu dax.
 • saçı beslediği, canlandırdığı ve hatta uzattığı doğrudur ancak kendi şampuanıyla dahi saçtan çıkmama özelliği vardır diğer dax ürünlerinde olduğu gibi. 10 kere de 1 kere de yıkasanız o saç kuruduktan sonra ertesi gün mutlaka bir daha yıkanmak ister.
 • çok güzel kokan, saçlarımı yumuşatmayı başarmış krem. saçtan çıkarmanın en kolay yolu ise saçı su değdirmeden şampuanla köpürtmekten geçer. ilk susuz yıkamadan sonra normal şampuanlama yaparak saçtan arındırabilirsiniz.
 • hem bioblasın sarmaşık özlüsünü kullanıyorum, hem de aralarda bunu kullanıyorum. saçım normalden daha mı hızlı uzadı net bir fikrim yok açıkçası. beyazlarıma bakınca bana her şey aynıymış gibi geldi ya neyse.
  saçtan çıkarması hakikaten çok zor. bir rivayete göre deniyor ki saça şampuanı saç daha kuruyken sürdüğümüzde saçtan tahliyesi daha kolaymış. ıslakken sürülünce yağın çıkması daha zor oluyormuş. bir de yağlıyken sıcak su ile yıkamaya başlayınca yağ saça daha çok yapışıyor diyen var. o yüzden ılık suyla akıtmak lazımmış.
  aman ya valla her şeyden huylanıyorum artık. şampuan da saç derisine iyi gelen bir şey değil ki zaten.
  bu ampul vitamin işlerine mi girsem bilemedim.

  ayrıca 30 tl'ye yakın fiyatıyla gayet pahalı bir ürün.
 • henüz yeni kullanmaya başladım ve şimdilik söyleyebileceğim ilk şey saçtan çıkmadığı. 2 günde 4 kere duş aldım, nerdeyse yarım kutu şampuan bitti ama bana mısın demedi. bildiğin yağlı, parıl parıl kafayla dolaşıyorum. bir de zaten hacimli olan saçlarıma ne hikmetse acayip hacim kazandırdı. tüm h.sonu tina turner'dan halliceydim.siz siz olun ilk denemeyi işe, okula, toplantıya, eğlenmeye vs. gitmeden önce yapmayın.
 • bugün edindiğim saç uzatma bilmemnesi. yağ diyen var, maske diyen var, vazelin diyen var. yapısı vazelin gibi ama ele sürünce eriyip yağ gibi oluyor. 6 ayda 20 cm uzattığı söyleniyor. yarın kullanmaya başlayacağım 6 ay sonra editlerim.

  5 gün sonrası editi: saçtan çıkmıyor. 2 gündür 4 keredir yıkıyorum hala çıkmadı yağlı yağlı oturuyorum. sanırım hiç çıkmayacak. inşallah bitlenmem.
 • yeni edindim, ilk izlenimlerim şu şekilde : kokusu çok güzel, oldukça pratik, bir sürü yağ, terebentin, yumurta sarısı, bir takım ampuller vs. ile uğraşmaya gerek kalmıyor, az miktarda uygulamak yeterli oldu, biraz saç diplerine ve biraz da uçlarına sürdüm, bütün gece beklettim, saçtan çıkartması zor oldu yalnız, saçı ıslatmadan şampuanlayıp biraz çözmek gerekiyor, akabinde 2 şampuanlama daha yapmak zorunda kaldım ve sonuçtan memnunum, ince telli ve çok zor şekil alan saçlarımı güzelce yumuşattı ve nemlendirdi, elektriklenmeyi de halletti, haftada 2 gün deneyeceğim, umarım uzama hızına etkisinden de memnun kalırım :)
  uzama hızı editi: bir buçuk aydır haftada 2 kere saçımda 3-4 saat bekletmek suretiyle kullanıyorum, zar zor uzayan saçımı gerçekten harika bir şekilde hızlı uzatıyor, çok çok memnun kaldım, üstelik oldukça bereketli çıktı, cömert cömert kullanmama rağmen kutu hala dolu :) kırılmadan uzaması için dax roots bergamot butter ile birlikte kullanıyorum (banyodan sonra nemli saça az miktarda sürüyorum, süper nemlendiriyor ve nem 2 gün devam ediyor, daha ne olsun) bir de, bu yağı saçtan temizlemek için özel üretilmiş dax vegetable oil ya da urban care tea tree oil şampuanlarından birini tavsiye ederim, n11.com'da bulunabiliyor normal şampuanlarla arındırması bir hayli zor çünkü.
  edit iki: elseve arindirici sampuanin da supergro'yu sactan gayet basarili bir sekilde temizledigini farkettim, tabi ilk sampuanlama kuru olacak her zamanki gibi, zor bulunan dax sampuana fazla para vermeye veya bulmakla ugrasmaya gerek kalmadi :)
 • çoğunluğun iyi eleştiriler yapmasıyla alıp kullandım.

  sağda solda saçtan çıkması için saçın kuru olarak şampuanlanıp sonra yıkanması gerektiği yazıyor.
  aynen o şekilde yaptım 3 kere şampuanladım sonra. ve çıkması. sanki 1 haftadır saçımı yıkamıyormuşum gibi yağlı yağlı göründü.

  tekrar yıkadım. bu kez kuruyken sabunladım şampuanladım. daha iyi durumda. yine de neyse ki çok görünmeyen yerlerde var. gerçekten arınmıyor. bir faydası olmuş mudur bu kadar yıkamaya bilmiyorum ama sabundan dolayı keçe gibi, çok yıkamadan dolayı elektriklenen saçlarımla mutsuzum.

  saça yağ sürer gibi kullandım. anladığım kadarıyla talimatlara tamamen uymak gerekiyor. yani dip boyası yapar gibi tarakla ayırıp ayırıp sadece diplere uygulamak gerekiyor. ve çok bekletmemek.

  bir dahakine öyle yapayım. saçımın da resmini çekiyorum. arınma sorununu çözebilirsem bi 3 ay şans verip bakıcam uzamasına. sevinçle editlerim umarım. normalde çok geç uzar saçım. uzayanlarda kırılıp kopan saçlarımdan belli olmaz.

  edit: ne çok mesaj gelmiş. yıkamanın zorluğundan üşenip düzenli kullanmadım. o yüzden bi yorum yapamıyorum. saçlarım uzadı ama 50 tane şey denedim. hangisi etki etti bilemem. doğal yağlardan, sarımsaktan kaya tuzundan şaşmayın.