şükela:  tümü | bugün
 • dax'în saçı normale göre 3 kat daha hızlı uzattığı iddia edilen ürünü. aynı zamanda saç derisi için de faydalı olduğu iddia ediliyor. ne denli doğruolduğunu bilmesem de kokusunun çok güzel olduğunu biliyorum.
 • kısmen doğrudur.. 1 sene içersinde yaklaşık 30 cm. lik saçlara ulaşmamı sağlamıştır**
 • bir haftada 3 kere rengini değiştirdiğim ve haliyle yarrak gibi olan saçlarımı daha ilk kullanımda kendine getiren mucizevi üründür... ay lav yu dax.
 • çok güzel kokan, saçlarımı yumuşatmayı başarmış krem. saçtan çıkarmanın en kolay yolu ise saçı su değdirmeden şampuanla köpürtmekten geçer. ilk susuz yıkamadan sonra normal şampuanlama yaparak saçtan arındırabilirsiniz.
 • hem bioblasın sarmaşık özlüsünü kullanıyorum, hem de aralarda bunu kullanıyorum. saçım normalden daha mı hızlı uzadı net bir fikrim yok açıkçası. beyazlarıma bakınca bana her şey aynıymış gibi geldi ya neyse.
  saçtan çıkarması hakikaten çok zor. bir rivayete göre deniyor ki saça şampuanı saç daha kuruyken sürdüğümüzde saçtan tahliyesi daha kolaymış. ıslakken sürülünce yağın çıkması daha zor oluyormuş. bir de yağlıyken sıcak su ile yıkamaya başlayınca yağ saça daha çok yapışıyor diyen var. o yüzden ılık suyla akıtmak lazımmış.
  aman ya valla her şeyden huylanıyorum artık. şampuan da saç derisine iyi gelen bir şey değil ki zaten.
  bu ampul vitamin işlerine mi girsem bilemedim.

  ayrıca 30 tl'ye yakın fiyatıyla gayet pahalı bir ürün.
 • henüz yeni kullanmaya başladım ve şimdilik söyleyebileceğim ilk şey saçtan çıkmadığı. 2 günde 4 kere duş aldım, nerdeyse yarım kutu şampuan bitti ama bana mısın demedi. bildiğin yağlı, parıl parıl kafayla dolaşıyorum. bir de zaten hacimli olan saçlarıma ne hikmetse acayip hacim kazandırdı. tüm h.sonu tina turner'dan halliceydim.siz siz olun ilk denemeyi işe, okula, toplantıya, eğlenmeye vs. gitmeden önce yapmayın.
 • çoğunluğun iyi eleştiriler yapmasıyla alıp kullandım.

  sağda solda saçtan çıkması için saçın kuru olarak şampuanlanıp sonra yıkanması gerektiği yazıyor.
  aynen o şekilde yaptım 3 kere şampuanladım sonra. ve çıkması. sanki 1 haftadır saçımı yıkamıyormuşum gibi yağlı yağlı göründü.

  tekrar yıkadım. bu kez kuruyken sabunladım şampuanladım. daha iyi durumda. yine de neyse ki çok görünmeyen yerlerde var. gerçekten arınmıyor. bir faydası olmuş mudur bu kadar yıkamaya bilmiyorum ama sabundan dolayı keçe gibi, çok yıkamadan dolayı elektriklenen saçlarımla mutsuzum.

  saça yağ sürer gibi kullandım. anladığım kadarıyla talimatlara tamamen uymak gerekiyor. yani dip boyası yapar gibi tarakla ayırıp ayırıp sadece diplere uygulamak gerekiyor. ve çok bekletmemek.

  bir dahakine öyle yapayım. saçımın da resmini çekiyorum. arınma sorununu çözebilirsem bi 3 ay şans verip bakıcam uzamasına. sevinçle editlerim umarım. normalde çok geç uzar saçım. uzayanlarda kırılıp kopan saçlarımdan belli olmaz.

  edit: ne çok mesaj gelmiş. yıkamanın zorluğundan üşenip düzenli kullanmadım. o yüzden bi yorum yapamıyorum. saçlarım uzadı ama 50 tane şey denedim. hangisi etki etti bilemem. doğal yağlardan, sarımsaktan kaya tuzundan şaşmayın.
 • bu ve bunun gibi yağlı saç bakımı ürünlerini kullandıktan sonra kafadan arındırmak için şampuan öneriyorum down under naturals nude

  görünümü şöyle , gratis ve watsons'da bulabilirsiniz.
 • haftada 1 kullandığım, yağlı saçımın diplerine mi gövdesine mi süreceğime hala karar veremediğimden dönüşümlü denediğim saç bakım maskesi. 2 aydır kullanıyorum, uzatma meselesi bende çalıştı, ince telli ve kitleler halinde dökülen saçlarım uzadı, yumuşaklığı farkettirmedi, yağlanma hızını etkilemedi.
 • tüm gece çok az uyuduğum bir nöbet sonrası "skerim saçını ya kestiricem artık" diyerek mahalle kuaförüne gittim. adam "hıms şurası şöyle burası böyle şöyle kırpalım" diyerek kesti saçımı. uykusuzluğun verdiği mallıkla ilk başta beğendiğim eve gelip uyuyup uyanınca bir hafta boyu ağlamama sebep veren bir modele sahip olan bir saç kesimim olduğunu gördüm. gidip düzelttirsem daha kısa olacak biliyorum; bu yüzden nerde iyi yorum alan saç uzatma şeysi varsa denemeye başladım.
  bunların içinde en yararlı olanları kara turpu rendeleyip kaynattıktan sonra saçıma sürüp bir saat beklemek ve bu ürün. saçını sağlıklı bir biçimde uzatıp bir daha kuaföre gitmemek isteyenler için mükemmel şeyler. saçlar daha sağlıklı ve kırıksız oluyor.

  kutusu tavan boyası intibası uyandırıyor, içindeki vazelin gibi görünen ancak vazelinden daha yumuşak kıvamlı bir madde. ben benmariusülü sıvı hale getirip kullanmadığum bir boya fırçamla saç diplerime sanki dip boyası yapıyormuş gibi sürdüm. bunu yapmamın sebebi ise insanların katı halde sürdüklerinde kafadan çıkaramıyor oluşlarıydı. neyse daha sonra bir saat kafama streç filim sarıp bekledim. saç derimi terbiyelemiş gibi hissettiğim bir saatten sonra ise saçıma hiç su değdirmeden sadece şampuanla dipleri yıkadım, ardından bir defa daha şampuanladım ve duruladım. okuduğuma göre insanlar saç uçları ve kaş-kirpik gibi yerlerine de sürüyorlarmış, denenebilir tabi; ama ben yapmadım. saç uçlarımı kremledim ve çıktım. gayet de saç diplerimden çıkmıştı, saç diplerim yumuşacık ve saçlarım gayet gür duruyor. haftada 2-3 kez yapılırsa gayet başarılı sonuçlar alınır diye düşünüyorum.
  kullandıkça bu entry'yi tazeleyeceğim.

  edit: 4 ay kullandığım ürün saçlarımı bence daha güzel uzattı. hız konusunda biraz şüphelerim olsa da en azından iyi bakım yaptığı konusunda eminim.