şükela:  tümü | bugün soru sor
34 entry daha
  • saçtan çıkarmanın tek yöntemi saç kremi olan bakım ürünü. yine buradan aldığım bir tavsiyeyle saçı sıcak suyla biraz arındırdıktan sonra bir avuç saç kremini saça sürüp 30 saniye beklerseniz gayet güzel bir şekilde arınıyor, üzerine de şampuan tabii ki. saç uzatım ve bakım hakkında henüz etkisini göremedim, henüz 1 aydır kullanıyorum ancak uzarsa editleyeceğim.

saçımı uzatmak için denemediğim yol kalmadı, kemik iliğinden, argan yağına, özel yağ karışımlarından londradan 200 liraya getirttiğim saç uzatan sıcak kakaoya*(evet böyle bir şey bile aldım, pişmanım) her şeyi deniyorum. saçım ışıl ışıl hatta yüzüm bile ışıl ışıl kuşe kağıt gibi oldu hergün yağ içmekten. ama omuz hizasını geçmiyor. başka bir yöntem bulan varsa lütfen yeşillendirsin.
  • saçları ayda 4 cm uzatan yağ.
    benim saçlarım bu sayede belime kadar.
    yalnız ben her gece kullanıyorum bazen sabaha kadar bekletiyorum.
    arındırması zor ama saça su değdirmeden şampuanlarsanız arınıyor. daha önce vaadlerini tam karşılamadı demiştim. sonra ciddi olarak ayda 4 cm uzattığına tanık oldum.
    beslenmeye de dikkat etmek lazım bu arada. bol su içmek. sebze ve meyve ağırlıklı beslenmek gibi.
    bunlara dikkat etmezseniz uzamaz.