şükela:  tümü | bugün
 • insurgency oyununun 2.dünya savaşı modu.

  https://steamcommunity.com/…ledetails/?id=601757902

  ayrıca bağımsız oyun olarak 16 temmuz'da piyasaya sürülecektir steam'de.

  http://store.steampowered.com/app/447820/

  https://www.youtube.com/watch?v=jxkqwmwvf-i
 • 3-5 gündür oynuyorum bu oyunu, ve sanırım benden daha kötü oynayan yok.
  çoğu zaman hiçbirşey anlamadan ölüyorum. hayır yani, grup halinda gidiyoruz, hatta ben arkadan gidiyorum diyelim (ki öndekiler önce ölsün), diğerleri önden birilerini görüp ateş ediyorlar, ben arkada durmama rağmen, birilerini görmek için baktığım anda ölüyorum.
  her oyun sonu "en"lerin seçildiği bölümde genelde benim adım "most deaths" kısmında.
  co-op oynayınca nispeten düşmanları görüp öldürüyorum baya ama yine de ilk ölen, ve en çok ölen ben oluyorum. 8 kişi eğilip siperlerde ateş ediyoruz, neden ilk ben ölüyorum arkadaşım? kafamda görmediğim bir hedef tahtası mı var?
  ulan demek ki gerçekten savaşa gitsem, daha yolda giderken kazada ölücem...

  ama oyun güzel, atmosfer falan güzel. tırsıp kafayı çıkaramıyorsun bazen bombalardan..vs...

  edit 1: dün oyunda yine takımın en kötüsüyken, bir ara gaza geldim, hedefe kadar bir şekilde ölmeden gittim. hatta orayı ele geçirmeye başlamıştım ki, tam köşede pusmuş birini gördüm. direk üzerine şarjörü boşalttım, zor öldü ama öldü. nasıl beni öldüremediğine şaşırsamda, onun olduğu yere pustum bende. ama sonradan gelen adam beni eliyle koymuş gibi buldu ve şarjör değiştirirken öldürdü.
  neyse dedim, en azından 1 kişiyi indirdim, skoruma baktım. ama o da ne?! hala sıfır gözüküyor. o sırada aşağıda bizim takımdan birinin şöyle yazdığını gördüm;
  - wtf, you idiot!!
  gerçekten çok kötü oynuyorum ya...!!
 • efsane oyun. ilgi görmemesi ilginç.
 • cs go, overwatch, call of duty varken neden ilgi görsün ki?

  bir bu, bir de red orchestra 2. verdikleri atmosfer inanılmaz derecede gerçekçi ama insanlar "bridges of druzhina" yerine dust2'yi istiyorlar. stalingrad yerine uzayı istiyorlar. 1942 yerine 2050'yi istiyorlar. yapacak bir şey yok.
 • insurgency'nin 2. dünya savaşı olan hali. tabi ki süper bir oyun. insurgency'de türk serverları yavaş yavaş çoğalıyor fakat bu merette henüz türk bulmak zor.

  beraber oynamak isteyenler yeşillendirsin.