şükela:  tümü | bugün
  • bazıları kızdır bunların. özellikle hemcinsleri kıl olur bu tiplere. küçük dağları ben yarattım edasıyla takılırlar. herkes bana bakıyor, herkes benimle ilgileniyor, güzelim, akıllıyım, çeviğim her kızın elinden sevgilisini alırım mantığındadırlar.
  • en belirgin özellikleri:
    - glade on and on şeklinde 10 dakikada bir oflayıp puflamak
    - sürekli gülmek, kahkaha atmak, ortada gerçekten komik birşey varsa bile milletin gülmesi bittikten yarım saat sonrasına kadar gülmeye devam etmek
    - "oram öyle mi?", "buram böyle mi?" şeklinde sorular sormak, hep "mükemmelsin" cevabını beklemek
    - sürekli yemek seçmek, etrafındaki insanları çıldırtmak, sonunda aç kalmak ve bundan şikayet etmek
    - gramer ve yazım kuralları konusunda yüksek bir merci olduğunu sanmak
    - herşey bildiğini zannetmek ama bilgi dağarcığının barlar, gece kulüpleri gibi şeylerle sınırlı olması
    - en basit şeyleri bile yapamamak ama sorunun kendisinde değil kullandığı bilgisayarda veya etrafındaki insanlarda olduğunu iddia etmek
    - negatif elektrik yaymak
    - kendini akıllı sanmak ama aslında moronun teki olmak

baş etmek konusunda uygulanacak yöntem: (çözüm yöntemleri sabır sınırlarına göre sıralanmıştır)
    - kaale alınmaz
    - arada laf sokulur
    - kavga edilir
    - tekme tokat girişilir
    - gırtlağı sıkılır
    - satır yardımıyla doğranır
  • yilmaz' i "mesene"ye ekleyen kiz tipleri bu listenin basinda gelir.

(bkz: yilmaz'i meseneden silecesin)
  • dayak yemezler.
  • 9 yasindaki yegenimdir...
  • benim de dahil oldugum grup. bazen ciddi ciddi nasil dayak yemedim ki ben su an diye dusunmekteyim.
  • aynı zaman da dayağı yiyince de, sabiyesinde bir daha kaşıban tiplerdir.

dayak arsızıdırlar.

öldü diye bırakırsın arkanı dönersin arkandan bağırırlar;

-olum senin varya..
  • (bkz: orhan kural)

.
  • benim de aralarında bulunduğum tiplerdir. durduk yere kaşıntım tutuyor bazen. dayağımı yiyip oturuyorum aşağıya. manyak oldum gerçekten.
    kimse insan sıfatından isteyerek vazgeçmez. beni döve döve vazgeçirdiler.