şükela:  tümü | bugün
  • en zevk veren yatak anılarını biriktirir erkekte. her nedense o mor bacaklarına boşalıp spermleri üzerine sıvamaktan keyif alıyoruz. başkasının değerini bilmediği mor bacaklar, döllerimizle doldu. o bacakların sahibi kız gülümsüyor. kadınların çaresizliği işte. bunun gibi şeyler. hep muhtaçlar sikilmeye. kandırılmaya hazırlar 3 ay sonra bile. o musluk amları durmuyor. bir yarrak tarafından zaptediliyor. onlara mı güveneceğim? asla !

hani belki şöyle bir şeydir..bilinçaltımızda olan hayvani bir güdü.

"kız dayak yiyor. öfkeli bir adam onu kalbura çevirmiş. kendini kötü hissediyor. biz o haliyle bile onu sikle sakinleştiriyoruz. nazikçe. en ufak bir fantezi yapsak eski anılarının aklına geleceğini bildiğimiz için erol evgin modunda sikişiyoruz. amına yavaşca giriyoruz. dur içine dilimi sokayım canın yanmasın diyoruz. göt talep etmiyoruz."

bunun gibi terbiyesiz olaylar...
    yaralı kızları sikmek, yara dereceleri ile orantılı olarak kolaylaşıyor, malumunuz.

flash tv'de kese kağıdı ile çıkan çok güzel türbanlı hanımlar vardı zamanında. file çoraplarındaki koku için canımı verirdim.

bıyıklı adamın teki onları dövmüş. kafasında şarap şişesi kırmış. onu öğrendim. kadın erotik olmasa da, o durumlar bana 31 çektirdi.

o kadınları bulup şefkat maskesi ile döl manyağı yapabileceğimi keşfettim.

kız arkadaşlarınıza acı vermeyin. onlar için yarrağı kalkan bir sürü insan var. fırsatçıyız biz erkekler. adiyiz.