şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ogün sanlısoy'un akustik 2012 albümünde özlem tekin ile düet yaptığı, albümün 2.parçası, sözleri tam olarak şöyledir;

bir his var içimde, seslenir derinlerde
    yalnızlık peşimde, sensiz durgun gecelerde
    bir sis var evimde, süslerim resimlerle
    yalnız düşlerimde, buluştum ellerinle

döneceksin sanıyorken, yıllar geçti üzerinden
    bulutlarda yaşıyorken, yıldım dünya düzeninden

sen yaralanma, sen karalanma
    gel oyalanma, dayanamam
  • ne guzel bir duet! "döneceksin sanıyorken, yıllar geçti üzerinden..."
  • olmuş şarkıdır. keşke özlem tekin biraz daha hüzünlü söyleseydi.
  • eskilerden bir ahmet şarkısı: *

yeniden yalnız
    yeniden şanssız
    geceler benimle yine

korku veriyor seni kaybetmek
    ağlamak geliyor içimden
    sessizce köşemde yine

ben sensiz yaşayamam
    ben sensiz yapamam
    ben sensiz dayanamam

resmine bakınca
    anılar uyandıkça
    yüreğim bir parça şimdi yine
  • ogün sanlısoy ve özlem tekin'in harikalar yarattığı şarkı. ikisini de özlemişim ne güzel oldu bu düet. klip de özlem tekin'in giydiği kıyafet de çok güzel. sözler ise mükemmel ötesi söylenecek söz bile fazla hatta.

"döneceksin sanıyorken yıllar geçti üzerinden.."
  • sözleri ve müziği harika, vokalleri harika, tadı harika olmuş bir ogün sanlısoy ve özlem tekin düeti. tam da klibindeki gibi sanki yazın yavaş yavaş sona erdiği, sonbaharın geldiği hissini (tematik olarak hüzün hissini) veren, aralardaki gitar dokunuşlarıyla amerikan country şarkılarını hatırlatan pek güzel bir çalışma olmuş.

tek kötü yanı bu kadar güzel bir şarkıya bu kadar boktan ve ucuz bir klibin reva görülmesi olmuş. zamanının asi rockçısı, alternatif hatunu özlem tekin'i dağları deldim şarkısında aklınca laf soktuğu magazin malı güllü dallı motorlar rolünde görmek acayip bir ironi ve üzücü gerçekten. çok merak ediyorum acaba mektup yazarken transparan elbisesiyle hafiften domalarak kalçalarını ve iç çamaşırını sergileyen, kumlarda bacaklarını sonuna kadar açıp gösteren, güllü dallı tikky motorlar gibi takılan özlem tekin'in bu kadar duygusal ve hüzünlü bir şarkının klibinde bu şekilde sunulmasının kime ne faydası dokundu, şarkıya ne kattı?? hem de bu kadar muazzam vokal yaptığı bir şarkının klibinde...klibini hiç izlemeden dinleyin bence şarkıyı. şarkıyı dinlerken özlem tekin'e duyduğunuz hayranlık, klibi izlerken girdiği saçma sapan ucuz pozisyonlar yüzünden iğrenmeye dönüşebilir.
  • bu şarkı da özlem tekin öyle içli bir "döneceksin sanıyorken.." der ki; onun sesi, sizin yüreğiniz titrer.
  • mükemmel bir düeti ogün ve özlem'in! klibi de şahane olmuş. denk gelip bayıldım, bayıldım.
    http://www.youtube.com/watch?v=p8nzmqktzya
  • olmuş bu"dedirten şarkıdır.. özlem tekin yine kendine aşık etmiştir..
  • gokhan ozenin sesine iyi gitmi$ super sarki.

bir seni unutmadim yillardir
    bir de ben aglarken gittigini..