şükela:  tümü | bugün
  • istanbul'da bir lahmacunu 6,5 tl ye satan yeni bir fast food lahmacun zinciri. bilmeden tahmin edemeden girdim sipariş verdim sonra da mecburen aldım. daha da almam... güzel hafif lezzetli de bildiğiniz lahmacun işte. 6.5 tl de nedir öyle?
  • bugün merak edip gittiğim mekan. lahmcunu fena değil, güzel ama hesabı ödeyince bir lahmacunun 6 tl olduğunu görünce bir daha hayatta gitmem dediğim kazıkçı mekan.

hayır anladım 6 tl'ye satıyorsun ama bari aperatif bir şeyler getir. ortaya bir salata tabağı koyuyor o kadar.
    ulan 3 tl'ye lahmacun satan köşe başı dükkanları bile acılı ezme verir, çiğ köfte falan verir.

kısacası; fiyat performans oranı benim gözümde koca bir "sıfır".
  • ankara çukurambar'da açılmış lahmacuncu.
    lahmacun ve kavurmalı pidesi var karadeniz usulu. lahmacun 7 tl.
    2 çeşit ürün için devasa yer açmışlar. batmasa bari.
  • ankara emek'te açılan şubesinin abonesi olduk. lahmacun ve yanındakiler ile beraber hakkını veriyor. bence odun ateşi kullanmaları en önemli etken. kavurmalı pide gurme enfes lezzetleri arasında yer alabilir.
  • ilk erzurum'da açıldı çok tuttu. samsun, istanbul, ankara büyümeye başladı. müşterisi tutunca bırakmıyor.
  • lahmacunu pahalıya satıyorsun bari yanında aperatif ver diye düşünürken çiğ köftenin tanesini 1 tl'den satan yer.
  • emekteki mekanı temiz, hizmeti iyi, ikram ettikleri çay da güzel ancak lahmacunu vasat lahmacuncu.