• tam hali: "dayım fatih bölgesinde plaka sahibi. başlığı kaldır yoksa sıkıntılar çıkabilir. ilk ve son uyarım." olan tehdit cümlesi. görsel

"26 kasım 2020 taksi boykotu" başlığı için atılmış ve beni akşam akşam kahkaha krizine sokmuştur. sizler de mahrum kalmayın istedim.

bir zamanlar sedat peker'in sözde yeğenleri dadanırdı sokaklarda şimdi de taksici yeğenleri dadanıyor.*

ekleme: arkadaşlar mesaj atmanıza gerek yok. endişelendiğim için değil gerçekten eğlenmeniz için paylaştım. yine de teşekkür ederim destek için mesaj atanlara. mesajı ilettim yönetime. gereğini yaparlar. gülüp geçiniz.

edit'i: asıl önemli olan "26 kasım 2020 taksi boykotu" başlığıdır lütfen oraya destek olunuz.

edit2: mesajı atanın kim olduğunu belirttiğim entry silinmiş buraya ekliyorum: (bkz: iyi denemeydi david hume)
    ne tesadüftür ki bu başlıkta ifşa ettikyen sonra nickaltıma iyi denemeydi moliere nickli yazar pislemiştir. ilgili entry'si hakaret nedeni ile defalarca silinip sonunda lanetli çaylak yapılmıştır.
  • nasıl yapacak? savcılığa suç duyurusunda bulunacak, savcılık ip adresini ekşisözlük ten isteyecek, ekşisözlük paylaşacak, savcılık ilgili yere yazacak vs.

sayın yazar kardeşim bence sen önce davranıp git savcılığa başvurarak tehdit edildiğini gerekçe göstererek şikayetçi ol, o dayı seni bulmadan sen onu bulmuş ol.
  • taksicilerin mafyalaştığını biliyorduk da artık direkt dayım mafya yerine dayım taksici aşamasına da geçmişiz ya lan.

suser buna benim dayım da minibüsçü hodri meydan diyerek cevap vermeli.
  • tehdit edilen yazar arkadaşımızın, bir tarafı kaşınan o kişiyi bulup, yetkililerle ziyaret etmesi gerekir. ülke iyice teksasa döndü. haydut kaynıyor her yer.
  • o zaman bu başlık hareketlensin ki sen de onun nickini ifşa etmekle tehdit et.
    biliyorsunuz bu sözlük lord eddar stark ın kimliğini deşifre etmekten tut stoyanın storysinden lokasyon konum bulanına kadar ne babayiğitler barındırıyor.
  • mafya bozuntularının ekşi sözlükte de cirit attığını öğrendiğimiz hadisedir. ulan nerden türediniz bu milletin başına ya? ali kıran baş kesen misiniz? kimsiniz oğlum siz?
  • memlekette herkesin mafya olduğunu gösteren başka bir durumdur. kurtlar vadisi izleyen bebeler büyümüş.
  • kutsal bilgi kaynağını tehdit ortamına çeviren elim hadise. uçurulmasını diliyorum tez vakitte. herkesin zülfü yaresine dokunacak diye hiçbir kelam etmeyelim ne güzel hayat.
hesabın var mı? giriş yap