şükela:  tümü | bugün
  • bitmiyor...

şanlıurfa'da küçücük bir kız çocuğu, 14 yaşında... rahatsızlanınca hastaneye götürülüyor ve hamile olduğu anlaşılıyor, doğum yapıyor.

şüpheliler abi ve dayı...

kaynak
  • işte bu tamda peygamberler şehri.
  • başlığı kız olarak açtım ama çocuk olması gerekiyordu. urfa'da daha 14 yaşında olan bir kız çocuğuna hem abisi hem dayısı tecavüz ediyor. çocuk hamile kalıyor ve korkudan bir şey yapamıyor. rahatsızlanınca hastaneye gidiyor ve doğum gerçekleşiyor. cahillik mi desem vicdansızlık mı desem hayvanlık mı desem bilemedim. bu kadar mide bulandırıcı olmayı başarıyorlar bu insanlar?
    kaynak

edit: başlık daha önce açılmış. moderator başlığı taşır artık.
  • iyi aile çocukluğudur suç aletini kesip neyse ya ne desem gg olacak.

edit:allah belanızı versin sizin nasıl bir toplum, nasıl bir inanç içinde yaşıyorsunuz anlamış değilim. lan insan kendi yeğenine, kardeşine nasıl tecavüz eder allah sizin bin türlü belanızı versin şerefsizler.
  • muhtemelen orada namus, örf, adetler çok önemlidir. :)

edit.

orospu çocuğu dayı bi de görme engelliymiş. ulan o kız sana yemek hazırlamıştır, kahvaltını önüne koymuştur çayını kahveni taşımıştır. yeri gelmiştir senin gözlerin olup dışarda hava aldırtmıştır. vicdadını siktiğimin köpeği nasıl kıyarsın lan sana bunca emek veren insana. abiye diyecek hiç bi şeyim yok abilik kan bağıyla olan bi şey değil çünkü ben buna inanmıyorum. abi var kanı gibi canı gibi korur kollar, abi var sikine takmaz ölürse ölsün modunda takılır. bu abi denilen pespaye orospu çocuğu 2. takımdan muhtemelen ama görme engelli dayıya bu kız göz olmuş diz olmuştur el olmuş kol olmuştur bu nasıl bi kahpelik ya.
  • şeref yok. bir gram bile yok. olsa böyle bir şeyi nasıl yaparsın? ulan bu nasıl bir azgınlık? nasıl bir gözü dönmüşlük? cinsel suçları kim bize nasıl anlatabilir? sizin nefes almaktan başka vasfınız yok mu? bu hale gelecek ne yaşadın sen lan? ne faydan oldu yaşama?
    ne için yaşıyorsun? neden bizimle aynı havayı soluyorsun? bu mu senin hayattan anladığın şey? gün gelecek tekrar çıkacak bunlar hapisten. yine birilerinin hayatını karartacaklar. yine kirletecekler dünyayı. neden çıkartıyorsunuz bunları hapisten? gerçi hiç girecekler mi acaba?

sağımızda,solumuzda,dibimizde bunlar oluyor. her gün oluyor. birazdan dışarı çıkacağım, belki penceresinin önünden geçtiğim evde olacak. hiçbir şey duyamayacağız. bilemeyeceğiz. cezaların arttırılması için ne gerekiyor? bir siyasetçinin bu konudan canının yanması mı gerekiyor? bizler insan değil miyiz?
    yalvarmamızı mı bekliyorsunuz?
  • koca şehrin başındaki o şanlı sıfatı tek başına bu olay yüzünden alsın devlet. herkes de aklını başına alsın. ilk defa sözlükte küfür edicem. bu ne amk lan allahsızlar.
  • tek suçu gavatlar şehrinde dünyaya gelmek olan çocuktur.
  • bir kaç gün önce amca yeğenine tecavüz haberi çıktı şimdi dayı yeğenine abi kardeşine. lan nasıl ülke olduk ya toptan helak olmamız lazım. bu pislik ancak böyle temizlenir.