şükela:  tümü | bugün soru sor
 • harika telefon, tablet ve taşınabilir cihaz skinleri*** yapan firma. skin dizaynları cihaza bire bir oturacak şekilde hesaplanarak yapılmış ve gösterimde render yerine gerçek fotoğraflar kullanılmış. desteklediği ürün sayısı şimdilik fazla olmasa bile sunduğu seçeneklere bakılacak olursa cihaz desteği artacak gibi gözüküyor. 3 dolarlık* kargo bedeli ise geldiği yere (kanada) bakılacak olursa neredeyse bedava.

  www.drbrand.com

  ps: iphone'lara en iyi siyah deri, nexuslara siyah karbon gidiyor. s4'lere malesef pek iyi gitmemiş. nexus 5'im için arkaya ahşap, kenarlara ve öne siyah deri efektli olanlarından almayı düşünüyorum, kahrolsun bağzı kılıflar!
 • black fridaylerde indirim yerine zam yapan firma
 • türkiye'yi adres seçeneklerinden çıkarmalarının sebebini öğrenmek için kendilerine bir mail attım. aldığım cevap:

  --- spoiler ---

  thanks for reaching out. unfortunately we are temporarily no longer shipping non-paypal orders to turkey due to the high rate of fraudulent credit card use that stems from the country. sorry about that. we’re hoping to reintegrate it back into our shipping lineup as soon as we can ensure both your, and our own, security on every purchase.

  ıf you have a paypal account, try making an order and checking out via paypal express. all transactions processed through paypal directly are secure, so our fraud system won’t block your country from being a shipping option. let us know if there’s anything else we can help with and have a great day!
  --- spoiler ---

  özetle, vatanımızın yürekli gençleri dbrand'i dolandırdığı için ülkemizi seçeneklerden çıkarmışlar. paypal üzerinden halen ödeme kabul ediyorlar allahtan, hemen kendime ve nişanlıma birer skin siparişi verdim. beni bu ülkeye mecbur bırakanlar için de iki üç küfür etmeyi ihmal etmedim.
 • en son türkiye'yi adres seçeneklerinden çıkardıklarında bende mail atmıştım, ve yakın zamanda türkiye'den tekrar sipariş alımına başlayacaklarını söylemişlerdi.
  bugün aklıma geldi, göz atayım dedim ve artık türkiye'ye gönderim yaptıklarını gördüm. gayet sevindirici bir haber oldu.
  ancak ürün seçtim, check out'a geldim, fed ex ile kargo gönderiyorlardı ve 19 dolar ücreti vardı. $21 + $19 kargo ücreti ile toplam $41'a yani nerden baksanız 140 lira civarına geliyordu. ağlaya ağlaya vazgeçtim sipariş vermekten, çünkü kargo ile çok pahalıya geliyordu. belki zamanla fiyatları düşer.
 • türkiye'ye gönderiyorlar, ancak yalnız fedex express ile. pek ucuz değil ne yazık ki.
 • rastgele bir youtube videosundan reklamlarını görüp sitelerine göz atmak için girdiğimde ürünler ile ilgili olmadığım halde oluşturdukları iş portfolyosunun, profesyonelliğin ve stabilitenin üzerimde yarattığı hipnoz ile web sitesini adeta saf bir huşu içerisinde dolaştığım firma. örnek iş modeli. işleri nasıldır acaba diye merak ederken instagram'da 1 milyona yakın takipçileri olduğunu gördüm ve kendi şirketimmiş gibi mutlu oldum.
 • unbox therapy videolarında görüp 2 vinyl sipariş ettiğim sitedir.

  türkiye'ye gönderiyorlar mı bilmiyorum fakat türkiye kartıyla sipariş ettim. normal postayla gelmesi iki ay oldu.

  garip olan şey nasıl becerdim bilmiyorum cuk oturttum. telefonun kenarları da kavisli, ona rağmen sorun yaşamadım. bu konularda berbatım. tesadüfen yaptığımı düşünüyorum.

  2 vinyl 10$, posta ile aldım, posta ücretsiz.
 • özellikle yakın zamanda çıkan siyah kamuflaj kaplaması çok şükeladır. ayrıca telefonun ekran hariç ön ve arka camında kırık olanlara tavsiye edilir cam değiştirmek yerine. türkiye gönderisi yoktur bu arada
 • türkiye gönderisi vardır. hatta ücretsiz de vardır. çok şükeladır. 1 haftada gelir. 5 dakikada yapılır, hemen teslim edilir. overlok makinesi ayağınıza geldi.
 • türkiye'ye aramex ile gönderiyorlar. black camo çok güzel duruyor tavsiye edilir (s9+)