şükela:  tümü | bugün
 • arrow/the flash dizilerinden ortaya çıkan spin-off dizinin resmi adı.
 • pilot bolumu the cw tarafindan resmen siparis edilmis olan arrow ve the flash spin-off dizisi. agustos ayinda cekimlerine baslanacagi dusunuluyormus ve bugune kadar tv'de gormedigimiz dc super kahramanlari da dizide gorulecekmis.
 • white canary ile sıkıcılığını katlayacakmış. demiştik, oldu. (bkz: #51320632)
 • fragmanı düşen arrow/the flash spin-off dizisi.

  https://www.youtube.com/watch?v=4mubnowqisc
 • 2016 yılında yayınlanmaya başlayacak olan dizi. merakla bekliyoruz.
 • sadece flash'ın olması bile izleme sebebidir.

  edit:flash yokmuş ama flash olmamasına rağmen çok iyi.
 • dc'nin yapımlarında hissettiğim benimseyememe durumunu fragmanında tekrar hissettiğim dizi. marvel'in her karakteri işlemesinden kaynaklı bütün karakterlere bir yakınlığımız var, dc ne yazık ki bunu başaramıyor.

  --spoiler--
  arrow'un neredeyse bütün bir 3.sezonu sara'nın ölümü ile bağlantılıyken sara'yı geri getirmenin mantığı nedir allasen? arrow gibi kısmen daha gerçekçi bir evrenin parçalarını fantastik olayların döndüğü bir evrenin merkezine oturtmak, ölüleri tekrar tekrar geri getirmek neden sevgili dc?
  --spoiler--

  nitekim merakla bekliyoruz..
 • (bkz: aman tanrımdı)

  gelecekten gelip yaşanacak büyük felaketi önlemek için bir takım oluşturan rip hunter'ın the atom başta olmak üzere; captain cold, heat wave, firestorm, hawkgirl; muhtemelen ara ara konuk olacak flash ve arrow ile birlikte dünyayı kurtarma çabalarını izleyeceğimiz yeni justice league jr'ımız.

  ayrıca jay jackson karakterinin cyborg olma ihtimali de varmış.

  kadro da şimdilik şu şekıl:

  brandon routh (ray palmer/the atom), wentworth miller (leonard snart/captain cold), dominic purcell (mick rory, heat wave), victor garber (martin stein/firestorm), ciara renee (kendra saunders, hawkgirl), franz drameh (jay jackson), arthur darvill (rip hunter) ve caity lotz.
 • wentworth miller'ın prison break'ten sonra bu dizide oynaması aklımı karıştırdı açıkçası. fragmandan da bir şey anlamadım.

  zaten arrow ve the flash bana çocuk dizisi gibi geliyor, bir de bu çıktı. her diziden bir spin-off çıkmamalı sanki. bazıları kalmalı olduğu yerde; akılda yani. hani güçlü bir hikâyen olur, arka planı sağlam ve alt yapısı oya gibi işlenmiş olur anlarım. ama arrow'dan bahsediyoruz, the flash'dan bahsediyoruz ya hu. bu kadar da özgüven olmaz ki.

  önyargısız yaklaşayım diyorum; ama koyvermiyorlar. daha fragmanı hikâyenin içine çekecek nitelikte değilken, dizisi nasıl olacak acaba?

  bekleyip göreceğiz.

  zorunlu edit: işbu entry'de arrow ve the flash'ın çizgi romanlarından değil, dizilerinden bahsedilmektedir.
 • kimin kimden çakma olduğunu anlamadığım dizi. bu heroların aynısı marvel'da da var.

  dc sinemada eline aldığından dizi piyasasını domine etmeye çalışması başarılı bir strateji.