şükela:  tümü | bugün
 • açılımı: daddy dom little girl olan kısaltma

  age play kapsamında bir fantezidir. kesinlikle ve kesinlikle ensest değildir, gerçek baba ve kız arasında geçmez. olay sadece, karşılıklı rıza çerçevesinde bir fantezidir.

  role playing söz konusudur. koruyan, kollayan, himayesine alan erkek ve çocuksu enerjisini dışarıya vurmaktan keyif alan, korunmaya muhtaç kız çocuğu pozisyonları vardır.

  bu düzenekte sex, olabilir de olmayabilir de. kişilerin tercihine göre değişir.
 • özenmeyin, dil engeli var.
  (bkz: sevişirken sevgiliye babuş demek)
  alternatifleri için (bkz: baboli)
 • tumblr semalarında pek popüler olan bdsm/fetiş kolu. sübyancı-ensest eğilimli bireylere sesi uzaktan hoş gelebilir lakin ki öyle değildir zira bu little girl'lerin çoğu 30'lu yaşlarda balina fiziğinde ve 7 yaşında rolü yapan ablalardır.
  (bkz: ageplay)
 • tamamıyla, tam olarak, büsbütün, baştan sona cinsellik ile ilgili bir fantezi türüdür. ağzına bir emzik vererek fanteziyi daha ileri seviyeye çıkartabilirsiniz.

  heee ben emzik vermem diyorsan da... ne verip ne vermeyeceğini burada tartışmayalım istersen... babacım *
 • daddy-babygirl dinamiği tek bir ilişki şeklini tanımlamadığı için şahsen her türünü kendime uygun bulmuyorum. eğer babygirl alttan yönetmeye eğilimli bir brat ise büyük ihtimalle uyuşmayacağız, çatışacağızdır. yani yola çıkış daddy-babygirl olsa bile içerik benim için dom-sub bazlı güç değişimi olmalı. dom-sub çerçevesinde pek sevgi dolu bir baba olduğum da söylenemez ya, neyse.

  son zamanlardaki gözlemim odur ki açıkça profillerde ve ya gruplarda ifade edilmese de bu ilişki şekline ilgi gösteren insan sayısı eskiye göre artmakta. bu ifade kıtlığını kültürel ahlaki blokaja bağlıyorum. oysa bu başlı başına koca bir fetiş ve yurtdışında buna adanmış büyük kitleler ve gruplar var.
 • güya sadece gönüllü ve karşılıklı fanteziden ibaret olduğu söylenerek, içindeki sapkınlığı örtbas etmeye çalışma yöntemidir.

  insanların fantezileri olabilir. mesela jartiyere bayılabilirsin, topuklu ayakkabısını çıkarmayan kadın sana seksi gelebilir (şahsen ben de severim), iş elbisesi tahrik ediyor olabilir, şehvetli iç çamaşırlardan hoşlanmamak elde değildir (erkekte bile iç çamaşır önemli olmalı bence), bunların bir tık üstünü de anlarım. ya da meslek gruplarına dair fantaziler de bir nebze anlaşılabilir.

  ancak baba - kız fantezisi ya da daha da iğrenci, bebeksi davranan kadına karşı olan ekstra azgınlık bana normal gelmiyor arkadaş. fantezi dediğin şey, senin aslında isteyip o an ulaşamadığın şeye ulaşma avuntusudur. mesela hemşire fantezim olsa, kız arkadaşım veya karım hemşire kıyafeti giyip, elinde kol gibi iğneyle gelip, bir anda şehvetli bir sevişmeye teşvik etse makul gelebilir. ki bence bu da hemşireleri zan altında bırakan bir şeydir ama geçelim o kısmı. neden bu kıyafet hoşuna gider? çünkü adamın içinde bu meslekteki hatun kişilerin görünüşüne ilgi vardır, çekici geliyordur ama gidip bir hastanede, eli şeyinde dolaşıp, hemşire yakalayamayacağı için elindekini o görüntüye bürümeye çalışır. doğan görünümlü şahin yapar yani. çok şey yapmamak lazım bence. herif gidip hemşirelere tecavüz etse daha mı iyi lan? sus otur yerine...

  şimdi sen kalkıp bebek kıyafetli, ağzında emzik olan bir kadına hallenebiliyorsan, kundaktaki bebeğe de hallenirsin. "yoook gardaşım ne alakası var" diyorsan, hasssiele oradan. o zaman hemşire fantezisi olan adam hastanede mini etekli, sarışın, dolgun göğüslü ablalara hiç bakmasın. hatta önünde soyunsa umursamasın. hadi bakalım oluyor mu öyle şey görelim.

  sadece erkek gözüyle bakmayalım tabii. bu tür kadınların da olgun erkek (muhtemelen kendi babaları) fantezisi vardır muhtemelen. bebekken ensest tacize uğramış olabilir. travmalarını negatif yönlü yaşıyor olabilir.

  yaşamadığım bir şey için katı yorum yapmak istemem ama hayatta hiçbir şeye sübyancılık ve tacizcilik kadar katı bakamam. bunu kabul edemiyorum arkadaş, kimse bana aksini anlatmasın. ağzında emzik olan bir kadından duyacağım tek haz soğumak olur.

  bir anekdot; vakti zamanında çok fazla çekici bir ablamız vardı. kendisine ilk gördüğüm 195 metreden beri hastaydım. vallahi öyle hastaydım ki, hemşirem olsun isterdim (galiba hemşire fantazim varmış ya la), gel zaman git zaman, 4. görüşmemizde mercimek fırına hazır hale geldi. sütyenden sonra hatuna ne olduysa, bebek gibi konuşmaya başladı. anammmm, o seksi kimlik bu kadar mı hızlı yok olur, bendeki bereketi o kadar mı çabuk kaçırır ulan! allah belanı vermesin diyerekten kulak tıkacı ve göz yummasıyla sonraki 1 saati nasıl geçirdim hatırlamıyorum. 55. dakikada çaktırmadan mesaj atıp kendimi arattığımı ve dünyanın en salak yalanıyla pantolonumu giyip uzaklaştığımı unutamıyorum.

  velhasıl kelam, öyle fantezi olmaz. o, olsa olsa sapıklığını gizleme kılıfıdır.

  edit: fantezi yerine fantezi olarak düzeltildi. bir uyarı üzerine farkedilmiştir. tişikkirlir sipirmen :d
 • zihinleri pornografi çöplüğüne dönmüş, baba sevgisi almadan büyümüş tumblr ergenlerinin yeni sevdası.

  (bkz: gerçek ddlg bu değil)

  yaşça kendilerinden büyük erkeklere babacık babacık deyip kafa sikiyorlar, her dakika ilgi bekliyorlar. en büyük sorun ise cinsellikle çok erken tanışmaları. örneklendirecek olursak: https://pics.onsizzle.com/…iddle-school-4058848.png