şükela:  tümü | bugün soru sor
  • yalan yok, ilk dinlediğimde hiç beğenmedim -bts'in fake love'ını da beğenmemiştim ilk dinleyişte- fakat birkaç kez dinledikten sonra resmen bağımlısına dönüştüm! galiba blackpink'in ciddi ciddi vasat şarkısı yok.

yalnız jisoo'nun kısımları biraz daha artsa fena olmaz sanki! bu şarkı acayip hızlı, jenny ve lisa'nın kendine özel rap kısımları var, rosé ve jisoo ise aynı sözleri değişimli olarak okuyorlar, sanırım rol dağılımı konusunda hala kesin bir karar verilmiş değil! kızların hepsi güzel ve nispeten yetenekli olunca kim grubun yüzü, görseli kim grubun lead vokali, kim main vokali karar vermek zor oluyor fakat bana sorarsanız jisoo'nun çok daha ünik bir sesi var ve canlı performanslarda rosé hep bir tökezleme halinde, neyse işte daha çok jisoo istiyorum ulan :)
  • blackpink'in yeni şarkısı. bu kızların hemen hemen bütün şarkılarını beğeniyorum zaten. bu da gayet hoş olmuş. klibi de çok tatlış temalar içeren eğlenceli bi klip. taylor swift'in look what you made me do şarkısının klibinden baya esinlenmişler. grubu sevdiğim için en iyi tabirle esinlenmişler diyorum sevmeyen veya nötr biri izlese dümdüz çalmışlar da diyebilir.
  • blackpink'e uluslararası arenada başarı getirmiş ve büyük ölçüde tanınmalarını sağlamış çok iyi ve catchy bir şarkı.

salak ariana ve nicki'nin kafası çalışsaydı şöyle bir şarkıyı single olarak sürerlerdi. tam olarak bu ikisinin tarzı, hayal etmekten kendimi alamıyorum resmen. böyle abartılı prodüksiyonlu raptrik pop şarkılarını ömrümün sonuna kadar savunacağım.
  • (bkz: duldulduldul) ?
  • cs go esport