şükela:  tümü | bugün
  • sözünün eri, dürüst ve beşiktaşlı.. olması gereken ideal yazar.
  • verdiği sözü tutmasının yanı sıra yardımda bulunmaktan da çekinmeyen kaliteli yazar.*
  • tinerci.
  • cahil, aciz, lümpen bir soytarı ! geldiğiniz nefret kuyusuna geri dönün... iş bu arkadaş holigan, ağız ishali olmuş, cahil bir tinercidir ! fenerbahçe aleyhine sabahtan akşama kadar, algı yapan, ve fenerbahçeli insanlara küfür eden bir aciz. ne yaparsanız yapın bu ülkede her daim yancı olarak kalacaksınız...

tanım: türk futbol tarihinin en kirli ve en ucuz kulübünün taraftarı

(bkz: beşiktaşlı ahmaklığı)
    (bkz: tiner)
  • bir sure kafa iznine cikacak kendi hakkinda yazmayi pek sevmeyen mesaj kutusuna ayda bir bakan yazar, zorunlu aciklama geregi duyuyorum sonra sozunde durmadi felan demeyin.
    iptv ödülü kazanan arkadaşlar bana heraiptv.com dan veya whatsapdan ulaşsın.

beşiktaş'ın şampiyonluğu yattığı için malasef çoğu kişiye veremedim.
  • ben de kendisinden dün 3 aylık fakir paket aldım. 3 ay sonra yenileyeceğim muhtemelen. 3 ay sonra burayı editlerim.
  • iptv konusunda kesinlikle guvenilmeyecek tek hucreli. yayin kapandi diyenlere hakaret etmek gibi cocuksu bir yani da var.

https://eksiup.com/4aa157daa29

alttaki entry uzerine ekleme:

attigim mesajlara tam 19 saat boyunca cevap alamadim. keske whatsapp mesajlarini silmeseydim de ekran goruntusu paylassaydim. neyse bana inanmayan kendisi tecrube etsin, hic onemli degil.
  • ip tv konusunda son derece bilgilidir
    ayrıca sorduğunuz soruları da cevapsız bırakmıyor
    kendisine bu konuda yardımcı olduğu için buradan da teşekkür ediyorum.
  • iptv konusunda hep anlasilmaz bir sitem halinde. hani biz hakkimizla caliyoruz zenginden alip fakire veriyoruz baskalari kendi cebini doldurma derdinde der gibi bir tavri var.

internet uzerinden yapilan isler icin bence ne o garanti versin ne de siz birinden stream islerinin donmamasi icin garanti alin.

ayni hat ayni ev sadece superonlinedan telekoma gecirilen adslde bile video izlerken sorun cikmaya yurt disindan yapilan indirmeler de sikinti cikmaya basladi, hal boyleyken kim kime neyin garantisini veriyor.
  • bazilari mal mı yoksa kronik gerizekali mı, anlamıyorum bazen.

hayatımda en nefret ettiğim şeyler den biri, tek bir iptvcinin yapmayacağı şekilde üstelik 500 kere felan 500 tl'lik malda bile donmama garantisi olmaz dedim, bu işin boktan yanlarini acikladim , para odakli esnaf gibi davranmadim, bedava da dağıttim , inatla donmama garantisi var mi diye kafamin içine eden bir kismina da yol verdim.

hala temcit pilavi gibi neyin garantisini veriyor diyor ?

size dürüstlük iyi gelmiyor abi onu anladım, üstüne görece dürüst davrandığım halde adam demediğim, yapmadığım şeylerle beni itham ediyor. unutmadan 3 ay 15 tldan iptv satarken bana dolandırıcı yazanlar , lig baslayinca kaçar diyen dal yapraklar ortalıktan toz oldu.

yazin 1 yıl 79 tl 3 ay 15 tlya paket yapan aklıma edeyim ama suç bende, herifin irzima geçmediği kaldı. size köle felan lazim.
    israrla beni ikiyuzlu ve yalanci olmaya zorluyorsunuz.
    her gün 50 kere donmama garantisi var mi diye sorulmaz aq var artik diyecem herkes gibi bende, sokayim doğrucu davutluguna. size sülün osmanlar lazim.

5 yılda yuzlerce hikaye birikti ama ekşi de ki tipleri daha entelektüel vs sanirdim, yok yanildim. hatta kendini bir bok sanan bir avuc zirtapozu ekşi dışında hic bir yerde görmedim.

ahmakin biri 1 haftami siker , iade kargo bile giremeyen mal üyeliğini teslim ettigim halde odedigi 20 tl için dolandırıcılık imasi yapar , eksiye sini yizicim, arsiz , yalanci ,sahtekar ve her seyden öte bir takim gerzekler dadandi başıma , secmeci mi bunlar aq.

ulan ilk günden beri tarzim belli tek tek siraladim ve bu tiplerden biriyseniz benden mal almayın diye yazdim. sanki beyoğlunda esnafim aile gecindiriyorum. adam kurumsal firma felan saniyor lan beni hahaha. yerinize bakacak biri yok mu diyor 2 adet 1 yil yayina 100 tl vermis, hergun tvsine ekleme istiyor aq. para verdik paramizin hakkini ver diyor lan. ogren kendin eklemeyi dedim, diyor ben para verdim sen ekliyeceksin o kadar diyor.

bir diger mal gelir kendi sorununda bile gece 12 ye kadar kafamin içine edip yaw niye donuyor bu etik mi yeaa der, gece 12 de video atiyorum agbey sorun server da olsa herkes de donar, bak ayni mal donmuyor, musterilere soruyorum onlar da donmuyor yaziyor, la velev ki dondu velev ki server dandik (derbide bile donmadi dandik server) koca koca harflerle satis kisminda bile donmama garantisi yoktur diye yazmışım neyin kafasini yaşıyorsun ? sonuçta bir mal satiyorsun diyor la sattigim mali gosterdim yok donma senden kaynakli diyorum yok almiyor kafasi , çünkü çoğu youtube niye donmuyor kafasinda, birde bu ders oldu bana bu diyor allahim kafayi yedirtir bu millet insana.

ben her seyin aciklamasini yapmak zorunda degilim, her zaman yuzde yuz durust olamam , herkesi memnun edemem. bu is etik bir is degil, ne etik peki ne ? ben aykiri bir tip olmaya calistim bana maddi manevi zararlari oldu. artik yok. benden bu kadar. kafa gitti.

50 tl karla bir suru cinsi çekiyorum, artik cekmiyecegim, artik herkes gibi abi, tam bir türkiye aynası tipler, herkes her boku biliyor, her zaman suclu biz, her zaman o bize hakaret edebilir, ruhumuzu sikebilir, biz yapanca abo nasil olur.

1 tl ya mal alsa seni satın almis oluyor, 3 kuruşluk çıkarı sarsilsa birden sozde etik degerlere sarılıyor ve saldiriyor.

ki bak ilk günden tarzim uslubum belli, sokarım iptv sine, işine gelen alir tarzim uslubum hoşuma gitmeyen guvenmeyen duymayan da almaz. ben esnaf degilim, esnaf olsam bedavaya iptv dagitmam, bu tarz iletiler yazmam, kalitenin hasi bizde , 10 kişilik uber server huloggg der geçerim. bekleyin yapicam bunu.

bedavanin da boku çıktı bu arada,

bu millete bedava bile versen yaranamazsin, yarin sorun olsa ki bir kere oldu vereceğin yayina sokayim yaziyor, 1 reklamin olmadigi 1 tl gelirim olmadığı işte bile.

ulan adam bedavaya aldığı yayının hesabini soruyor lan oha lan oha.

30. kez tekrar ediyorum nick altimda, ben boyle bir tipim. ama malasef ama ne guzel, kendimle gurur duymuyorum , kendimden utanmiyorum da.

bunlari 2000 uyem icin demiyorum, 40-50 kisi icin diyorum, 50 si 2000 e bedel resmen. imanimi gevrettiler. daha da ugrasmam basarim engeli ekside yazacakmis beni, cok da zikimde.

garanti isteyen , ukelalik yapan, beni satın almış gibi davranan defolsun gitsin abi gerçekten istemiyorum , 50 tl karla sezon boyu sizi çekemem ben samimi söylüyorum benden almayin, yasal alın benim kafamı sikmeyin artik benim elimde ki mal belli, begenirsin begenmezsin o senin takdirin, ama ithamlara, arsizliga ve yavşakliga tahammülüm yok. ben kimseye bir şey kanitlamak veya hesap vermek zorunda degilim. kimseye de yuzde yuz garanti vermiyorum, garanti isteyen yasal alsin. bu ise hic bulasmasin.

seneye site felan kurucak yazar. ucuza da mal satmayacak yazar, işine gelirse kardeşim kafasinda ki yazar, south park episode bilmem nedeki cartman gibi sen gelme ulan kafasinda satış yapan yazar.

her türlü eleştiriye açık yazar ama itham olmaz buna katlanamiyorum. gereken cevabı küfür sosuyla veririm.