şükela:  tümü | bugün soru sor
  • verdiği sözü tutmasının yanı sıra yardımda bulunmaktan da çekinmeyen kaliteli yazar.*
  • tinerci.
  • cahil, aciz, lümpen bir soytarı ! geldiğiniz nefret kuyusuna geri dönün... iş bu arkadaş holigan, ağız ishali olmuş, cahil bir tinercidir ! fenerbahçe aleyhine sabahtan akşama kadar, algı yapan, ve fenerbahçeli insanlara küfür eden bir aciz. ne yaparsanız yapın bu ülkede her daim yancı olarak kalacaksınız...

tanım: türk futbol tarihinin en kirli ve en ucuz kulübünün taraftarı

(bkz: beşiktaşlı ahmaklığı)
    (bkz: tiner)
  • ben de kendisinden dün 3 aylık fakir paket aldım. 3 ay sonra yenileyeceğim muhtemelen. 3 ay sonra burayı editlerim.
  • iptv konusunda kesinlikle guvenilmeyecek tek hucreli. yayin kapandi diyenlere hakaret etmek gibi cocuksu bir yani da var.

https://eksiup.com/4aa157daa29

alttaki entry uzerine ekleme:

attigim mesajlara tam 19 saat boyunca cevap alamadim. keske whatsapp mesajlarini silmeseydim de ekran goruntusu paylassaydim. neyse bana inanmayan kendisi tecrube etsin, hic onemli degil.
  • ip tv konusunda son derece bilgilidir
    ayrıca sorduğunuz soruları da cevapsız bırakmıyor
    kendisine bu konuda yardımcı olduğu için buradan da teşekkür ediyorum.
  • iptv konusunda hep anlasilmaz bir sitem halinde. hani biz hakkimizla caliyoruz zenginden alip fakire veriyoruz baskalari kendi cebini doldurma derdinde der gibi bir tavri var.

internet uzerinden yapilan isler icin bence ne o garanti versin ne de siz birinden stream islerinin donmamasi icin garanti alin.

ayni hat ayni ev sadece superonlinedan telekoma gecirilen adslde bile video izlerken sorun cikmaya yurt disindan yapilan indirmeler de sikinti cikmaya basladi, hal boyleyken kim kime neyin garantisini veriyor.
  • bu arkadaşa cevap vermedikçe üstüme geliyor.

ortamlarda omo oksok onlotoyor, hopsını soylomoyor bik bik bik diye konuşuyor , tam anlatayım da üstümde kalmasın. mesajları vs sildiğim için kanıt gösteremiyorum, inanmayan inanmasın çok mühim değil.

2.5, 3 ay önce kadar iptv satın almak istedim. evimde kendime ait internet hizmeti almıyorum. yan komşum interneti ortak kullanmayı teklif etti bende de access point vardı, tamam ortak kullanalım dedim.

teknoloji konusunda "mikemmelim" demiyorum, bu yüzden genelde burda suserlerin tavsiyelerini falan dinlerim. iptv konusunda da öyle yaptım. bir kaç arkadaşı, hera iptv önermiş, "dur lan deneyim, memnun kalmazsam almam" diye düşündüm, bu herife whatsapp'ten yazdım. bi link gönderdi, hayran kaldım, 7500 civarında kanal, çizgi filmler, adult kanallar vs. "oha süper" dedim, ama maç sırasında donuyo. açık açık dedim ki "ben yan komşudan çekiyorum neti yavaş biliyorum ama 5-10 dk'da bir donsa da olur. çok şeetmem ben". resetlerim falan, izlerim yani. aynen dediğim gibi oldu. bu bana 2-3 tane test yayın verdi, sonunda bir aylık satın aldım. o gün akşam maç var, ben 4-5 saat öncesinde yazdım buna, "iptv kapandı, maç var yardım et" dedim. baya oldu whatsapp'a girmedi. akşam saatlerinde girmiş ama benim mesajımı okumamış. ben maçı da seyredemedim. dedim ki "kusura bakma bu ilgisizliğini sözlüğe yazıcam", çünkü yukarda dedim ya burdaki arkadaşların fikirlerine genelde güvenirim. genelde hiç bir maddi çıkarı, kaygısı, menfaati olmayan insanlar bunlar, söyleyim ki benim gibi düşünenler bunu bilsin. bu at kafası bana ' yazmazsan adam değilsin' dedi. aşağıda link verdiğim entrydeki görüntüde var. zaten saatlerce bana cevap vermemişsin, satış sonrası hizmet sıfır, af dileyeceğin yerde dediklerine bak.

şu*entryi girdim ve whatsapp konuşmasını ekledim. burda bi hata yaptım, telefon numarasını silmedim. aslında hiç niyetim olmamasına rağmen, istemeden de olsa ifşa etmiş oldum. (ama zaten hera iptv adresine girersen kocaman yazıyo telefon numarası, ne kadar ifşa sayılır o da ayrı konu.) bu sikko da girdiği entrylerde döşemiş, kesmemiş hera iptv adıyla kurduğu facebook grubunda beni teşhir etmiş. hem de adım soyadımla. tek rakamlı iq'su ile topladığı arkadaşlarıyla, ne cahilliğim kalmış, ne götlüğüm, hatta komşudan aldığım interneti bile söyleyip taşşak konusu olmuşum az kıvrımlı beyinlerin muhabbetinde.

ertesi gün karıştırırken, demiştim ya 2-3 tane test yayını verdi. diğer linkleri denedim, şakkadanak açtı. yani o an kapanan, kapanması gereken test yayınıymış, benim aylık aldığım meğerse aktifmiş. dedim ki "ben aylık servisi buldum, para iadesi falan istemiyorum. durum böyleyken böyle olmuş", yok dedi talep et göndericem paranı. talep etmeye çalıştım 2-3 kez aynı hatayı aldım. tüm satırları doldurmama rağmen eksik doldurdunuz diye hata verdi son teklif diye dandik bi site, bunu söyledim. vay efendim ben daha para iadesi istemeyi bile bilmiyormuşum diye yine taşşak konusu olmuşum.

şimdi yine şu`:https://eksiup.com/cf7e7f919204` mesajı yazmış.

hakaretlere devam ediyor skimsonik ibne. var git yoluna, uğraşma daha benimle.
  • valla kim ne derse desin, vermiş olduğu amme hizmeti takdire şayan. farklı ip tv platformlarını deneyen biri olarak, deneme süresi boyunca memnun olduğum ip server'ına sahip kişi. buradan kendisine teşekkür etmek farz oldu. başka bir ip tv server'ının müşterisi olmama rağmen, ikinci bir ip tv bile satın alayım mı bile diye düşünüyorum, gerisini siz düşünün.