şükela:  tümü | bugün
  • sözünün eri, dürüst ve beşiktaşlı.. olması gereken ideal yazar.
  • verdiği sözü tutmasının yanı sıra yardımda bulunmaktan da çekinmeyen kaliteli yazar.*
  • tinerci.
  • cahil, aciz, lümpen bir soytarı ! geldiğiniz nefret kuyusuna geri dönün... iş bu arkadaş holigan, ağız ishali olmuş, cahil bir tinercidir ! fenerbahçe hakkında sabahtan akşama kadar, algı yapan insanlara küfür eden bir aciz. ne yaparsanız yapın bu ülkede her daim yancı olarak kalacaksınız...

tanım: türk futbol tarihinin en kirli ve en ucuz kulübünün taraftarı

(bkz: beşiktaşlı ahmaklığı)
    (bkz: tiner)
  • bir sure kafa iznine cikacak kendi hakkinda yazmayi pek sevmeyen mesaj kutusuna ayda bir bakan yazar, zorunlu aciklama geregi duyuyorum sonra sozunde durmadi felan demeyin.

soz verdigim odulleri kazanan veya kazanacak kişiler bana whatsappdan ulaşmali. numarami defalarca paylastim.

11 kişi beşiktaş sampiyon olursa , 4 kişi gs bjk gol sayisina gore, bjk derbiyi kazanirsa extra dan 6 kiside (birinci forma veya android box) odul kazanacaktir.

odulleri sadece eksi sozluk yazari olanlar kazanabilecektir.

ve odul dagitacagim insanlarin entrylerine bakicam hangi takimi tuttuğu onemli degil, tek kistasim var, tiner yazan adama vermem.

benim sevdigim renklere agza alinmayacak hakaretler eden ve iftiralar atan adamlara istisnasiz kufur ederim benim kirmizi çizgim bu.

kimse tarafindan sevilme ihtiyacim yok.
    guven duyulan insan olmak icin de ozel caba harcamam.
    neysem oyum.
    tiner diyen o leş agzinizi da ayrica sokayim.