şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: etnik muzik)
  • (bkz: baraka)
  • sir dosyasi adlı dizinin de jenerik müzigi dead can dance indir.
  • bir arkadaşı korkutmuştuk bi şarkısyla. hani şu unotra notratao notrateyyaho diyen. neyse ama acayip seferim. açık hava tiyatrosuna konser vermeye gelmişlerdi de merdivenlerde ancak yer bulabilmiştik. üstelik te o konserin verdikleri son konser olduğunu , ve grubun sonra dağıldığını duyunca bayaaa şanslı hissetmiştim kendimi. süper bir performans göstermişlerdi. özellikle kadının önünde duran ve adını asla hatırlayamadığım bir müzik aletinden çıkan tatlı su seslerini hayatta unutamam.
  • yulunga ve rakim en sevdigim sarkilaridir. saygi duyulasi gruptur. dagildiklarini duydugumda uzulmustum bir hayli.
  • dun gece kanal ede konserlerini izleyip birkez daha takdir ettigim grup.gotik ve mistik muziklerinin e$i benzeri pek yok.
    hatta bu konserde kadinin onundeki su sesimsi cikaran aleti de tanitti filan,adini unuttum o ayri.
    ayrica,cok karizmatik bir grup ismi.
  • sadece iki mum tarafindan aydinlatilan bi tiyatro salonunda, sahnede sirtustu yatan 15 kisilik bi gruba dinletince kimilerinin uyuyarak kimilerinin huzura ererek mest olarak tepki verdigi grup.
  • sanirim dagilmis olan grup.dead could dance.