şükela:  tümü | bugün
 • --- spoiler ---

  danny trejo reyiz için seyredilebilecek vakit öldürme şeysi. konu tıraş, oyuncular tıraş. trejo reyiz ile şeytan rourke’un film sonunda yaptıkları zımni anlaşma güzeldi gerçi; trejo “neden hala hayattayım” diyor, şeytan “kötü adamlar bitince seni geri alacağım” diyor, trejo ise “burası batı burada kötü adamlar bitmez” deyince ise rourke yüzünde müstehzi bir gülüşle “o zaman işin çok” gibi bir şeyler fışkırtıyor.
  --- spoiler ---
 • afedersiniz ama yarak gibi bir film. roel reiné adında bir deño yönetmiş. filmin tek artısı danny trejo ve mickey rourke. bu ikilinin hardcore fan'i olup da; "halay çekseler izlerim"ci güruhtan değilseniz gönül rahatlığıyla es geçebilirsiniz. ben beğenmedim.

  --- spoiler ---
  guerrero hernandez isimli bir kaçak sırtından vurulur ve kardeşini hapishaneden kurtarmaya çalışırken öldürülür. şeytanla anlaşma yapan hernandez intikam almak için yeniden canlanır.
  --- spoiler ---

  imdb: http://www.imdb.com/title/tt2268419/
  trailer: http://www.youtube.com/watch?v=kkrukj40sei
  afiş: http://www.movieposterdb.com/poster/16592e2a

  not: spoiler ibaresi içindeki metin divxplanet.com dan alınmıştır.
 • direktörlüğünü roel reine'nin yaptığı ve başrollerinde danny trejo, mickey rourke, anthony michael hall ve richard dillane gibi oyuncuların yer aldığı fantastik bir western filmi. danny trejo, filmde daha önce yer aldığı bazı yapımlarda görmeye alışık olduğumuz bir rolle karşımıza çıkmaktadır. ''intikam'' duygusunun odak unsurunu oluşturduğu yapım, senaryo ve kurgu itibariyle türe yeni bir şey katmasa da baştan beri sunulan aksiyon, filmi kotarmış, diyebilirim.

  http://www.imdb.com/title/tt2268419/
 • izlediğim en kötü western filmlerinden biriydi. yukarıda yazıldığı gibi trejo ve rourke var diye izledim ama izlemez olaydım. onlar bile iyi oynamamış.
 • emeklilik ikramiyesidir.
 • osuruktan bir filmdir, teyyare değildir.
 • al biranı al cipsini mal gibi izle tadında filmdir,lan her şey avrupa sineması değil buda sinemanın fast foodu,izledim hiç pisman değilim,tamamen cerezlik amaçla izleyin zevk alırsınız.