şükela:  tümü | bugün soru sor
 • dokuzuncu nesil yazar.
 • aynımın tıpkısı yazar.

  tek farkımız o rpg'sini 92-2000 arası seviyor ben ise 80-92 ve 2000-2014 arası seviyorum.o konuda bi türlü anlaşamıyoruz kendisiylen. ama hazine gibi adamdır. evime attığım film izlettirdiğim dahi olmuştur.
 • (bkz: #46507633)

  şu entrysine misillime yaparak 14000'inci entry'mi kendisine adadığım yazardır.
  edit: on dokuz günde 500 entry daha girdim senin için, hepsi senin için kardeşim.
 • ne zaman girişi kırgınlık, ortası şaşkınlık ve bitişi yılgınlık olan bir şaheser* * dinlesem, içimde müziğin yarattığı acıyla birlikte anlaşılma duygumu tatmin eden bir huzur açığa çıkar. an'ların şarkılaşması gibi, o da bu hüznün cisimleşmiş hali gibidir.

  çünkü o günler, o günlerin getirdiği yalnızlık ve buhran ve hepsinin en muhteşem müziklerle sarmalanması, bir tesadüften öte bir şeydir. insan tanışması gereken herkesle bir gün mutlaka tanışır, hem de en doğru zamanda.
  sen hiç bilmesen de, en doğru zamanda hayatıma girdiğin için, paylaştığın onca mucizevi güzellikteki müzik için, en kırılgan zamanlarımda sarf ettiğin kelimelerle yüzüme kocaman gülümsemeler yapıştırabildiğin için, iyi ki varsın dostum!

  ara sıra beni sinir etsen de*, üç saat sıkılmadan muhabbet edebildiğim nadir insanlardansın. derinlik benim için, boğulmak da senin.
 • (bkz: tanırım iyi çocuktur)

  çok vefalı olduğunu söyleyemesem de arada kendini hatırlatır, güldürür. müzikte ve sinemada duayen, futbolda hot prospect for the futuredır.

  doğum günün kutlu olsun dostum, en yakın zamanda büyümix aromalı doğum günü pastanı keselim.
 • belki bir gun gercekten bir konserde denk gelebilecegim insan. *

  cok uzun bir sure konusmayip, -belki aylarca, belki de yillarca- bir anda ortaya cikip cok guzel bir sarki hediye eder, sonra yine yok olur.

  p.s. berlin’den umarim kart atarsin, cok guzel olurdu!