• hababam sınıfından köylü ahmet in kötü yola düşmesinin anlatıldığı dizidir.
  • lanet olası netflix. ne diye gelecek sezonları iptal edilmiş diziyi yayına alır bize izlettirirsin ki? kabahat bende gerçi, bunlara güvenip iptal edilip edilmediğini kontrol etmeden başlamamalıydım.

tam da aradığım gibi çerezlik, güzel bir gençlik dizisiydi. yazık olmuş.
  • üzerine çok düşünmeden izleyip keyif alınabilecek bir dizi.

bazı kişiler dizilerin hepsinin gerçekçi olması gerektiğini düşünüyor ve ona göre yorumluyor sanırım. bu mantıkla izleyince zaten böyle dizilerden keyif almamaları çok normal.

bu dizi bir çizgi roman uyarlaması ve bunu karakterlerin geçmişini anlatırken kullanmışlar. flashback sahnelerinde çizimleri kullanmışlar ve bu çok güzel olmuş.

ana tema itibariyle benim çok beğendim bir konu oldu ancak dizinin yoğunlaştığı konu yerine bu tema üzerinde çok daha güzel bir senaryo olabilirdi. bunun yanında bir diğer eksik gördüğüm nokta aksiyon sahneleri biraz daha fazla olabilirdi.
  • iptal edilen dizi. happy de iptal aynı zamanda. kanal neyine güveniyor da en iyi 2 dizisini iptal edebiliyor anlamadım.
  • 5. bölümü görüntü ve effect olarak tam olarak legion tarzı olmuş. ki zaten göndermelerini de yapmışlar. anlaşılan legion yeni bir akım getirebilir bu sektöre.

çok güzel bir dizi aynı zamanda.
  • muzikleri icin bile izlenir.
  • her hafta çıkan yeni bölümüyle, kendini bir seviye daha ileriye taşıyan dizidir. her bölümden sonra bana ''geçen haftakinden çok daha iyiydi'' dedirtmeye 5. bölümüyle de devam eden dizi.

3. bölümünde, amerikan modernizminde ki kokuşmuşluk ve sınıf eleştirilerini harika edebi ve sert bir biçimde yapan dizi için hunter s. thompson bile izleyebilseydi çok severdi bu diziyi demiştim, sağolsunlar 5. bölüm itibarıyla kendileri de direkt olarak h. s. t'den etkilendiklerini birebir şekilde gösterdiler ve fear and loathing in las vegas tadında, harika bir 5. bölüm izlettiler bize.

gençlik, aşk, coming of age draması filan tarzında zannedip, bulaşmıyorsanız eğer büyük yanlış yapıyorsunuz demektir keza bu tarz öğeleri içinde barındırsa genel olarak alakası olmamasıyla birlikte oldukça sert, eleştirel ve kaliteli bir yapımdır kendileri.
  • müzikleri muhteşem dizi. özlemişim. kabul ederim aslında ergen draması. temelde her hikaye birbirinin benzeri değil mi zaten. ama eğer zamanında kendi adıma dowson’s creek yada shamelessin the americansın yaptığı gibi, bi klişeyi nasıl anlatacağı konusunda kafası karışmazsa bomba olur. bi grup seksenler genci ve aptal reagan * demesi bile yeter bana da, sizi bilemem. eğer alacakaranlık üçlemesi ağdalığına kaçmazsa sevdiğim gibi olacak herşey. güzel atmosfer büyük potansiyel diyorum. buralar değerlenir.
  • başroldeki çocuk alperen duymaz'a aşırı benziyor.onun dışında biraz ergen işi kabul ama kendini izletiyor.ben şahsen müzikleri ki bolca iyi müzik bulabilirsiniz ve o karanlık atmosferi için izliyorum.
  • dexter'dan sonra başımıza gelen en güzel şey olabilir misin?
hesabın var mı? giriş yap