• bu gece oynanan belçika abd maçında gayet tempolu ve iyi oynayan sağ bek.
    32. dakikada sakatlık sonucu yedekten girdi oyuna.
    klübü seattle sounders mış,
    ucuzdur bu kesin, yaş da 21,
    valla bu sağ bek kısırlığında gider bu çocuk.
  • belçika'nın sol kanadını otobana çeviren çocuk.

scout departmanına bacağım girsin beşiktaş!
  • belçika maçıyla avrupa piyasasına göz kırpmış futbolcu. orta halli premier lig ekiplerinden birisine transfer olur.
  • belçika maçında eboue'den 10 kat daha iyi bir sağ bek performansı göstermiştir. gör bunları ünal başgan
  • belçika maçında muhteşem bir performans ortaya koymuştur. parası neyse gidin alın gelin diye seslenmek istiyorum galatasaray'a.
  • hem dış görünümü hem de stiliyle dani alves'i anımsatan futbolcu.
  • tottenham'ın yeni bale'ı olacak adam. bale sol bekten çıkmaydı, bu da sağ bek. ileride sağ açık ya da sol açık olarak rahatlıkla görebiliriz. adamı hiç izlemedim fakat fifada tottenham ile kariyer yaparken şans eseri oynattım ve hayran kaldım. defanstan çalımlayarak kale dibine kadar gidebiliyorsunuz bu adamla. bale'ı da öyle keşfetmiştim, hiç izlemeye gerek yok. türk kulüpleri bu adamı bir an önce almalı. benden demesi!
  • (bkz: deandre yedlin/@ceyar i kim vurdu)

tapusu tottenham hotspur'de bulunan 1993 (22) seattle doğumlu abd vatandaşı sağ bek.

geçen sezon (2014/15 - yaş 21) seattle sounders'tan 2.6m € karşılığında tottenham hotspur'e geçti. koca sene takımında sadece 12 dakika forma giyebildikten sonra bu sezon (2015/16 - yaş 22) bir diğer premier lig takımı sunderland afc'ye kiralandı.

saç stillerinden apaçi ruhlu olduğunu gözlemlediğimiz bu kardeşimiz, bu sezon (2015/16) sunderland afc sağ bekinde vitaminsiz billy jones'la rotasyonda oynuyor. kafalarda hala 2014 brezilya dünya kupasındaki* istikbal vadeden imajı olsa da, sunderland afc formasıyla dikkat çekici bir performans gösteremiyor.

---------------bonus-----------------
    takımının detaylı incelemesi için bakınız;
    (bkz: newcastle united/@ceyar i kim vurdu)
    ---------------bonus-----------------

----- gelecekten gelen -----
    ------- edit (2018-07) -------
    2016/17'de (yaş 23) 5.9m €'ya şampiyonşip takımı newcastle united'a geçti ve takımıyla beraber tekrardan premier lige terfi etti. geçen sezonu (2017/18 - yaş 24) ise premier ligde as oyuncu olarak geçirdi.
  • muhteşem bir atlet olan, rüzgar bek. kısa boyuna rağmen hava toplarında tatmin edici bir sıçramaya sahip, gelecek sene sözleşmesi bitiyor ve takımında 3. sağ bek konumundadır, muhtemelen cüzi bir fiyata transfer yapacaktır. sağ bek arayan beşiktaş gibi takımlarımıza duyurulur.
  • 2 bacağı olan her türlü sağ bek beşiktaş'ımıza gelebilir, malum şu anda o bölgede (bkz: necip uysal) oynuyor
hesabın var mı? giriş yap